Company Logo

Kalendář

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

17 čvn 2024;
Šimon Pastierik
27 čvn 2024;
Jan Smrčka

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Blíží se začátek nové sezóny soutěží družstev a takto vypadá rozlosování pro naše tři družstva

Rozlosování

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – KP

29.10.  volno

12.11.  ŠK Karlovy Vary A – Chemie Sokolov A

26.11.  AVZO Františkovy Lázně - ŠK Karlovy Vary A 

10.12.  ŠK Karlovy Vary A – Baník Habartov

7.1.      TJ Ostrov A - ŠK Karlovy Vary A

21.1.   ŠK Karlovy Vary A – Karlovarský šachklub Tietz C

4.2.      Karlovarský šachklub Tietz D - ŠK Karlovy Vary A

18.2.    ŠK Karlovy Vary A – TJ Tašovice A

3.3.      Sokol Teplá A - ŠK Karlovy Vary A

24.3.    ŠK Karlovy Vary A – ŠK Valdštejn Cheb A

14.4.    TJ Olympie Hroznětín A - ŠK Karlovy Vary A

B družstvo - KP2

15.10.  ŠK Hartenberg - ŠK Karlovy Vary B

5.11.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Olympie Hroznětín B

19.11.  Karlovarský šachklub Tietz E - ŠK Karlovy Vary B     

3.12.    ŠK Karlovy Vary B – ŠK Valdštejn Cheb B

17.12.  Chemie Sokolov A - ŠK Karlovy Vary B

14.1.    volno

28.1.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Tašovice B

C družstvo – KS       Termíny předběžné, může dojít k úpravám!

5.11.    ŠK Karlovy Vary C – ŠK Valdštejn Cheb C

12.11.  ŠK Karlovy Vary C – ŠK Hartenberg B

25.11.  TJ Ostrov B - ŠK Karlovy Vary C  

13.1.    ŠK Karlovy Vary C – Sokol Teplá B

20.1.    Caissa Nová Role - ŠK Karlovy Vary C    

3.2.      ŠK Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C   

17.2.    ŠK Hartenberg B - ŠK Karlovy Vary C   

9.3.      ŠK Karlovy Vary C – TJ Ostrov B

30.3.    Sokol Teplá B - ŠK Karlovy Vary C

13.4.    ŠK Karlovy Vary C – Caissa Nová Role

Sezona 2023 - 2024 – termíny :

Datum                     A  KP                           B   KP2                         C    KS                 

15.10.2023                                                     Hartenberg - B

29.10.                       A volno                            

5.11.                                                               B - Hroznětín                 C - Cheb                   

12.11.                       A – Sokolov                                                          C - Hartenberg

19.11.                                                             Tietz - B                       

25.11.                                                                                                   Ostrov - C

26.11.                        Fr. Lázně - A                                                    

3.12.                                                               B - Cheb                      

10.12.                       A – Habartov

17.12.                                                             Sokolov - B

7.1.2024                   Ostrov - A                                                         

13.1.                                                                                                     C - Teplá

14.1.                                                               B volno

20.1.                                                                                                     Nová Role - C

21.1.                         A – Tietz C

28.1.                                                               B - Tašovice                

3.2.                                                                                                       Cheb - C

4.2.                           Tietz D - A                                                        

17.2.                                                                                                     Hartenberg - C

18.2.                         A - Tašovice                                                               

3.3.                           Teplá - A                                                             

9.3.                                                                                                       C – Ostrov

24.3.                          A - Cheb                        

30.3.                                                                                                     Teplá - C

13.4.                                                                                                     C – Nová Role

14.4.                         Hroznětín - A                                                    

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.