Company Logo

Kalendář

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

17 čvn 2024;
Šimon Pastierik
27 čvn 2024;
Jan Smrčka

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2023/2024 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) liga ml. a krajské přebory mládeže v kraji, 2) nedělní soutěže družstev, 3) ostatní
       
28.9. Karlovy Vary Podzimní soustředění KTCM *2006 a mladší
1.10. Karlovy Vary Podzimní soustředění KTCM *2006 a mladší
2.10.      
3.10.      
4.10.      
5.10.      
6.10.      
7.10. Karlovy Vary 1. liga mládeže *2007 a mladší - výběr
8.10. Karlovy Vary 1. liga mládeže *2007 a mladší - výběr
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10.      
13.10.      
14.10.      
15.10. Hartenberg KP2: ŠK Hartenberg - ŠK Karlovy Vary B děti výjimečně
16.10.      
17.10.      
18.10.      
19.10.      
20.10.      
21.10. Harrachov 21.- 28.10.                                         Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2008 a ml. + OPEN
22.10.
23.10.
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.   KP: A volno  
30.10.      
31.10.      
1.11.      
2.11.      
3.11.      
4.11. Chomutov 1. turnaj GP Ústeckého kraje *2005 a ml., *2009 a ml., *2013 a ml.
5.11. Karlovy Vary KP2:ŠK KV B-Hroznětín B,KS:ŠK KVC-Cheb C děti výběr
6.11.      
7.11.      
8.11.      
9.11.      
10.11.      
11.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže ?? termín nepotvrzen
12.11. Karlovy Vary KP1: ŠK KVA-Sokolov A,KS: ŠK KVC-Hartenberg B děti výběr
13.11.      
14.11.      
15.11. Teplice 15.-19.11. Mistrovství Čech D,H 8-10 *2014 a mladší - jen postupující z KP 
16.11.
17.11.
18.11.
19.11. Karlovy Vary KP2: KŠ Tietz E - ŠK Karlovy Vary B děti výjimečně
20.11.      
21.11.      
22.11.      
23.11.      
24.11.      
25.11. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek, KS:TJ Ostrov B-ŠK KVC *2007 a mladší
26.11. Františkovy Lázně KP1: AVZO Fr. Lázně - ŠK Karlovy Vary A děti ne
27.11.      
28.11.      
29.11.      
30.11.      
1.12.      
2.12. Karlovy Vary 1. liga mládeže *2007 a mladší - výběr
3.12. Karlovy Vary KP2:ŠK Karlovy Vary B-ŠK Valdštejn Cheb B děti výjimečně
4.12.      
5.12.      
6.12.      
7.12.      
8.12.      
9.12. Chodov 1. část KP mládeže *2009 a mladší
10.12. Karlovy Vary KP1: ŠK Karlovy Vary A - Baník Habartov  děti ne
11.12.      
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.      
16.12. Cheb ? Vánoční turnaj pro mládež ?  
17.12. Sokolov KP2: Chemie Sokolov B - ŠK Karlovy Vary B děti výjimečně
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12.      
23.12.      
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.      
29.12.      
30.12. Karlovy Vary ? Předběžně Vánoční soustředění mládeže *2007 a mladší
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1.      
6.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže *2008 a mladší
7.1. Ostrov KP1: TJ Ostrov A - ŠK Karlovy Vary A děti ne
8.1.      
9.1.      
10.1.      
11.1.      
12.1.      
13.1. Karlovy Vary KS: ŠK Karlovy Vary C - Sokol Teplá B děti výběr
14.1.   KP2: B volno  
15.1.      
16.1.      
17.1.      
18.1.      
19.1.      
20.1. Ústí nad Labem /Nová Role 1. liga mládeže / KS:Caissa N.Role-ŠK KVC *2007 a mladší - výběr/ děti výběr
21.1. Karlovy Vary KP1: ŠK Karlovy Vary A - KŠ Tietz C děti ne
22.1.      
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - případná 2. část *2008 a mladší
28.1. Karlovy Vary KP2:ŠK Karlovy Vary B - Tašovice B děti výjimečně
29.1.      
30.1.      
31.1.      
1.2.      
2.2. Karlovy Vary Možný termín soustředění KTCM?? *2008 a mladší, pololetní prázdniny
3.2. Cheb KS: Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C děti výběr
4.2. Karlovy Vary KP1: KŠ Tietz D - ŠK Karlovy Vary A děti ne
5.2.      
6.2.      
7.2.      
8.2.      
9.2.      
10.2. Most 3. turnaj GP Ústeckého kraje *2005 a ml., *2009 a ml., *2013 a ml.
11.2. 7. kolo KP: ŠK KV B - Chemie Sokolov, KS: ŠK KV C - Horní Slavkov
12.2. 12.- 16.2. jarní prázdniny
13.2.
14.2.
15.2.
16.2.
17.2. Hartenberg KS: ŠK Hartenberg B - ŠK Karlovy Vary C děti výběr
18.2. Karlovy Vary KP1: ŠK Karlovy Vary A - TJ Tašovice A děti ne
19.2.      
20.2.      
21.2.      
22.2.      
23.2.      
24.2. Teplá / Cheb 2. část KP mládeže *2009 a mladší
25.2. 8. kolo KP: Cheb - ŠK KV B, KS: Nová Role - ŠK KV C  děti výběr
26.2.      
27.2.      
28.2.      
29.2.      
1.3.      
2.3. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2012 a mladší
3.3. Teplá KP1: Sokol Teplá A - ŠK Karlovy Vary A děti ne
4.3.      
5.3.      
6.3.      
7.3.      
8.3.      
9.3. Karlovy Vary                   Kouty nad Desnou 9.3. KS: ŠK Karlovy Vary C - TJ Ostrov B Mistrovství ČR H,D 10 - 16                                            děti výběr                                  pouze postupující z mistrovství Čech + dívky + OPEN
10.3.
11.3.
12.3.
13.3.
14.3.
15.3.
16.3.
17.3. 9. kolo KP: ŠK KV B - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C - Cheb B  
18.3.      
19.3.      
20.3.      
21.3.      
22.3.      
23.3. Teplá / Cheb 3. část KP mládeže *2009 a mladší
24.3. Karlovy Vary KP1: ŠK KV A - ŠK Valdštejn Cheb A děti ne
25.3.      
26.3.      
27.3.      
28.3.  Teplá KS: Sokol Teplá - ŠK Karlovy Vary C     28.3.-1.4.  Velikonoční prázdniny děti výběr
29.3.
30.3.
31.3.
1.4.
2.4.      
3.4.      
4.4.      
5.4.      
6.4.      
7.4.      
8.4.      
9.4.      
10.4.      
11.4.      
12.4.      
13.4. Chodov / Karlovy Vary KP mládeže v rapid šachu/ KS:ŠK KVC-Caissa N.Role *2010 a mladší / děti výběr
14.4. Hroznětín KP1:Olympie Hroznětín A-ŠK Karlovy Vary A děti ne
15.4.      
16.4.      
17.4.      
18.4.      
19.4.      
20.4. Kralupy nad Vltavou 1. liga mládeže *2007 a mladší - výběr
21.4. Kralupy nad Vltavou 1. liga mládeže *2007 a mladší - výběr
22.4.      
23.4. Karlovy Vary 26.4.-1.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary / Dalovice děti výběr, předběžný termín
24.4.
25.4.
26.4.
27.4. Chomutov 6. turnaj GP Ústeckého kraje *2005 a ml., *2009 a ml., *2013 a ml.
28.4.      
29.4.      
30.4.      
1.5.      
2.5.      
3.5.      
4.5.      
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5.      
13.5.      
14.5.      
15.5.      
16.5.      
17.5.      
18.5. Chodov Finále KP mládeže postupující z 3 kvalifikačních turnajů
19.5.
20.5.
21.5.      
22.5.      
23.5.      
24.5.      
25.5. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2009 a mladší
26.5.
27.5.      
28.5.      
29.5.      
30.5.      
31.5.      
1.6. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
2.6.
3.6.      
4.6.      
5.6.      
6.6.      
7.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
8.6.
9.6.
10.6.      
11.6.      
12.6.      
13.6.      
14.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2012 a mladší
15.6.
16.6.

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.