Company Logo

Kalendář

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

17 čvn 2024;
Šimon Pastierik
27 čvn 2024;
Jan Smrčka

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

20240302 113154 resized 1

 

 2. část krajského přeboru mládeže se hrála v sobotu 2. března v Chodově.

 Na startu se sešlo celkem 45 dětí rozdělených do čtyř tradičních věkových kategorií.

 Naše výprava byla 15 členná a úspěšná - odvážíme si 6 medailí (tedy polovinu ze všech udělených) + další dvě v kategoriích dívek.

 Všem medailistům blahopřejeme!

Poslední 3 díl základní části KP se bude hrát 23. března v Teplé.

Výsledky

 

V kategorii H10 jsme velmi úspěšní: zlatou medaili získal stejně jako v Chebu Manlai Jargalsaikhan, když prohrál jen jednu partii a získal 6 bodů. Jen o půl bodu méně měl a stříbro si odvezl Štěpán Vávra, pro kterého je to první medaile z krajského přeboru.

 

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 6 Jargalsaikhan, Manlai 0 ŠK Karlovy Vary 6 0 22
2 1 Vavra, Stepan 0 ŠK Karlovy Vary 5,5 0 22
3 8 Randa, Frantisek 0 ŠK Spartak Chodov 5 0 24
4 3 Bulgaru, Andrej 0 ŠK Valdštejn Cheb 4 0 24
5 2 Zyma, Valerii 0 ŠK Karlovy Vary 3,5 0,5 26
6 7 Nguyen, Dinh Ahn 0 DDM Chodov 3,5 0,5 20
7 5 Dukanov, Oleg 0 DDM Chodov 3 0 23
8 9 Shalygin, Anton 0 DDM Chodov 2,5 0 24
9 4 Dubatov, David 0 Karlovarsky Sachklub Tietz 2 0 23

 

20240302 150259 resized  20240302 150255 resized

Sehraná dvojka :-)

 

V kategorii H12 má "předplacené" 1. místo Daniel Vo, a tak i zde jsme získali maximum reálně možného - George Ugrenovich uhrál 6 bodů, když ztratil jen dvě remízy a obsadil 2. místo a Filip Pokorný s 5,5 body 3. místo.

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Vo, Daniel 1399 Sk Valdstejn Cheb 6,5 0 25 27
2 2 Ugrenovich, George 1103 Sk Karlovy Vary 6 0 24 24
3 7 Pokorny, Filip 0 Sk Karlovy Vary 5,5 0 25 25
4 8 Sury, Jakub 0 Sk Spartak Chodov 4 0 26 26
5 3 Dixon, Jan Oliver 0 Sk Karlovy Vary 3 0 27 29
6 6 Mcguirk, Oliver 0 Tj Olympie Hroznetin 3 0 24 24
7 4 Klinger, Xavier 0 SK Karlovy Vary 3 0 22 22
8 5 Le, Minh Khoa 0 DDM Cheb 2 1 23 23
9 9 Vu, Dut Dat 0 DDM Chodov 2 0 21 21
10 10 Zyma, Nadia 0 Sk Karlovy Vary 0 0 24 26

 

20240302 150226 resized  20240302 112939 resized 1

 V kategorii H14 jsme zůstali bez medaile, nejlépe dopadl na 8. místě Vojta Červinka se 3,5 body.

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Grosser, Filip 1050 Karlovarsky Sachklub Tietz 5,5 0 25 26
2 11 Tran, Le Nhat Minh 0 Sk Valdstejn Cheb 5 1 27 28
3 1 Wedell, Antonin 1198 Karlovarsky Sachklub Tietz 5 0 21 22
4 6 Jakobec, Karel 0 Sk Hartenberg 4,5 0 24 25
5 8 Nguyen, Tony 0 Sk Valdstejn Cheb 4 0 28 29
6 4 Benes, Jan Jeronym 0 Sk Valdstejn Cheb 4 0 24 25
7 12 Vo, Dusan 0 Sk Valdstejn Cheb 4 0 22 23
8 2 Cervinka, Vojtech 1188 Sk Karlovy Vary 3,5 0,5 27 28
9 9 Pham, Minh Tiep 0 Sk Valdstejn Cheb 3,5 0,5 20 21
10 7 Jirku, Pavel 0 Sk Spartak Chodov 1 1 23 24
11 5 Elhawary, Adam 0 Sk Karlovy Vary 1 1 22 23
  10 Posledni, Vojtech 0 DDM Chodov 1 1 22 23

 

20240302 113546 resized 1  20240302 121316 resized 1

 

Kategorie H16 byla stejně úspěšná jako nejmladší H10: vezeme si zásluhou Járy Ugrenoviche a Dana Matějíčka zlatou a stříbrnou medaili. Jára prohrál v 1. kole v klubovém duelu s Valerií, ale pak už všechny partie vyhrál. Dan získal 5 bodů a zisk stříbrné medaile je zatím jeho největším úspěchem.

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Ugrenovich, Jaroslav 1465 Sk Karlovy Vary 6 0 25
2 9 Matejicek, Daniel 0 Sk Karlovy Vary 5 0,5 27
3 3 Kristof, Tobias 1279 Sk Valdstejn Cheb 5 0,5 25
4 11 Pavlicek, Tomas 0 DDM Nová Role 4 0 26
5 2 Anokhin, Daniel 1405 Sk Karlovy Vary 4 0 25
6 4 Beranek, Patrik 1237 Sk Valdstejn Cheb 4 0 21
7 13 Rudertova, Eliska 0 Sk Spartak Chodov 4 0 20
8 12 Riedl, Filip 0 Sk Valdstejn Cheb 4 0 17
9 5 Sedrovic, Jan 1174 Karlovarsky Sachklub Tietz 3,5 0 28
10 6 Agurieva, Valeria 0 Sk Karlovy Vary 3 0 28
11 7 Jargalsaikhan, Orgil 0 Sk Karlovy Vary 3 0 20
12 8 Kouril, Jan 0 Karlovarsky Sachklub Tietz 1,5 0 22
13 10 Novotny, Jiri 0 Sk Hartenberg 1 1 21
14 14 Sieber, Josef 0 Sk Hartenberg 1 0 21

 

20240302 113600 resized 1  20240302 150107 resized 1

20240302 121303 resized 1  20240302 150242 resized

Medailisté v kategoriích H10, H12, H16 a dívek:

20240302 235310 resized  20240302 235149 resized

20240302 235215 resized  20240302 235355 resized

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.