Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

21 pro 2019
MČR v bleskovém šachu

Přejeme k narozeninám

20 pro 2019
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Rozlosování soutěží družstev dospělých

Do startu nedělních soutěží družstev zbývá přesně měsíc.

Kdo, kdy a kde nás čeká si můžete přečíst zde: Rozlosování

 

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – KP

20.10.  volno

10.11.  ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz C

24.11.  TJ Tašovice - ŠK Karlovy Vary

8.12.   ŠK Karlovy Vary - TJ Baník Sokolov ŠO

5.1.      TJ Baník Habartov - ŠK Karlovy Vary

19.1.    ŠK Karlovy Vary - ŠK Global Sokolov

2.2.     TJ Olympie Hroznětín A - ŠK Karlovy Vary

16.2.    ŠK Karlovy Vary - AVZO Františkovy Lázně

1.3.     Spartak Horní Slavkov - ŠK Karlovy Vary

22.3.    ŠK Karlovy Vary - ŠK Valdštejn Cheb 

5.4.     ŠK Caissa Nová Role - ŠK Karlovy Vary

 

B družstvo - KP 2

13.10.  ŠK Karlovy Vary B – TJ Ostrov

3.11.   TJ Baník Habartov B – ŠK Karlovy Vary B

17.11.  ŠK Karlovy Vary B – Spartak Chodov A

1.12.   TJ Olympie Hroznětín B - ŠK Karlovy Vary B

15.12.  volno

12.1.    ŠK Karlovy Vary B - Karlovarský šachklub Tietz D

9.2.     TJ Tašovice B - ŠK Karlovy Vary B

23.2.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Sokol Teplá

15.3.    ŠK Valdštejn Cheb B – ŠK Karlovy Vary B

 

C družstvo – KS

20.10.  ŠK Karlovy Vary C - ŠK Caissa Nová Role B

10.11.  ŠK Karlovy Vary C - Karlovarský šachklub Tietz E

24.11.  Karlovarský šachklub Tietz F - ŠK Karlovy Vary C

8.12.   ŠK Karlovy Vary C - ŠK Spartak Chodov B

2.2.     TJ Olympie Hroznětín C - ŠK Karlovy Vary C

16.2.    ŠK Karlovy Vary C – TJ Jiskra Aš

1.3.     ŠK Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C

 

Sezona 2019 - 2020 – termíny :

Datum                     A                                   B                                   C                     

13.10.2019                                                     B - Ostrov

20.10.                      volno                                                                  C – Nová Role    

3.11.                                                               Habartov - B

10.11.                       A – KŠ Tietz                                                      C – KŠ Tietz

17.11.                                                             B - Chodov

24.11.                                                             Tašovice - A               Tietz - C

1.12.                                                               Hroznětín - B

8.12.                         A - Sokolov                                                      C – Chodov  

15.12.                                                             volno

5.1.2020                   Habartov - A                                                       volno

12.1.                                                               B - Tietz

19.1.                         A – Global Sokolov                                            volno

2.2.                           Hroznětín - A                                                   Hroznětín - C

9.2.                                                                 Tašovice - B

16.2.                         A – Fr. Lázně                                                     C - Aš

23.2.                                                               B - Teplá      

1.3.                           Horní Slavkov – A                                              Cheb - C

15.3.                                                               Cheb - B

22.3.                         A – Cheb                                  

5.4.                           Nová Role - A                                                     

              

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.