Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Nejbližší události

25 lis 2018
KP a KS: Valdštejn Cheb A a C - ŠK KV A a C

Přejeme k narozeninám

26 lis 2018
Jaromír Kodet
29 lis 2018
Stanislav Srba

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

KP v bleskovém šachu

Krajský přebor v bleskovém šachu jsme  uspořádali poprvé - v sobotu 30.3. v hotelu Slunce v Březové. Zúčastnilo se pouze 18 hráčů včetně dvou hostů ze sousedního kraje Severočeského.

 

Krajský přebor v bleskovém šachu 2013

       

hraný zároveň jako Memoriál Miloslava Hladečka

         
                   

30.3.2013

 

Karlovy Vary - Březová

       

Pořadatel: ŠK Karlovy Vary

             
                   

Konečné pořadí

             
                   

Poř.

 

Jméno

NRtg

IRtg

Klub

Typ

Body

S-B

Kraj

1

 

Toman Ondřej

2131

2091

Tj Sokol Údlice

 

15½

117,00

 

2

FM

Soukup Jiří

2280

2312

Karlovarský Šachklub Tietz

 

15

111,00

1.

3

 

Krejčík Jiří

2135

2131

Karlovarský Šachklub Tietz

 

14

98,50

2.

4

 

Tichý Štěpán

2135

2147

Karlovarský Šachklub Tietz

 

13

97,75

3.

5

 

Lorenc Tomáš

2120

2126

ŠK Karlovy Vary

 

13

86,75

4.

6

 

Bicek Richard

2020

1988

Karlovarský Šachklub Tietz

 

11½

70,75

5.

7

 

Hlaváč Rudolf

2028

2035

Tj Baník Sokolov Šo

 

10

62,00

6.

8

 

Kovář Petr

2011

2048

Tj Spartak Horní Slavkov

S

10

53,25

7.

9

 

Maglia Pavel

2005

2044

Tj Tašovice

 

9

49,50

8.

10

 

Lorencová Věra

1886

1920

ŠK Karlovy Vary

 

46,25

9.

11

 

Hlaváček Tomáš

2022

2026

Karlovarský Šachklub Tietz

 

8

36,75

10.

12

 

Gruss Petr

1741

1818

Tj Klášterec Nad Ohří

 

37,00

 

13

 

Vanko Jiří

1952

1972

Šk Global Sokolov

 

19,00

11.

14

 

Husák Vasil

1598

0

Tj Ostrov

S

13,50

12.

15

 

Košek Lubomír

1788

1774

ŠK Karlovy Vary

S

10,00

13.

16

 

Žikavský Rudolf

1669

1680

Tj Ostrov

 

3

13,50

14.

17

 

Klíma Václav

1733

0

ŠK Karlovy Vary

S

5,00

15.

18

 

Špička Jan

1578

1608

ŠK Karlovy Vary

Z

1

1,50

16.

 

Nejlepší senior: Petr Kovář

 

Nejlepší žák: Jan Špička

 

Nejlepší družstvo: KŠ Tietz

 
                     



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.