Company Logo

Kalendář akcí

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Nejbližší události

26 dub 2018
OPEN Karlovy Vary 2018
27 dub 2018
OPEN Karlovy Vary 2018
26 dub 2018
OPEN Karlovy Vary 2018
26 dub 2018
OPEN Karlovy Vary 2018

Přejeme k narozeninám

30 dub 2018
Peter Pastierik

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Krajský přebor družstev mládeže

V sobotu 9.1. jsme pořádali v DDM Krajský přebor družstev mládeže. Startovala 5 členná družstva a první dvě družstva postoupila do finálového zápasu o postup do 1. ligy mládeže. Zúčastnit se pochopitelně nemohla družstva, která 1. ligu hrají.

Konečné pořadí:

1. ŠK Spartak Chodov B   15 bodů

2. KŠ Tietz A                  12 bodů

3. ŠK Karlovy Vary B       9 bodů

4. ŠK Karlovy Vary C       6 bodů

5. ŠK Spartak Chodov C   3 body

6. ŠK Nové Sedlo 1947     0 bodů

Naše B družstvo sice myslelo i na vyšší příčky, ale v rozhodujících chvílích při nás nestálo štěstí. Vzhledem k našemu dobrému postavení v 1. lize mládeže jsme ale mohli být v klidu a nemuseli bojovat o postup. Příjemným překvapením je 4. místo našeho mladého C družstva.

Do finálového zápasu postoupilo družstvo KŠ Tietz, které letos 1. ligu nehraje a má tak zájem postoupit a družstvo Spartaku Chodov, které v lize nemá zatím jistou záchranu. Možná je tak čeká dramatický zápas o postup do 1. ligy.

 

 

Družstvo

1

2

3

4

5

6

Body

Pořadí

1

 ŠK Karlovy Vary B

 

0

 3

3

 9

3.

 2

1,5 

4,5 

 5

5

 18

2

 Spartak Chodov B

 3

 

 3

 3

3

3

15 

1. 

 3

3,5 

 5

3,5

20 

3

 KŠ Tietz

 3

 0

 

3

 12

2.

 3,5

 1,5

4,5

 19,5

4

 Spartak Chodov C

 0

0

 

 0

 3

 3

5. 

 0,5

0

0,5

 2

 4,5

7,5 

5

 ŠK Karlovy Vary C

 0

0

 

 3

 6

4.

 0

1,5

3

 3

 7,5

6

 ŠK Nové Sedlo 1947

0

 0

 0

 

6.

0

 0

 0,5

2

 2,5

O pořadí rozhodují 1. zápasové body (3 body za výhru, 1 bod za remízu, 0 bodů za prohru),

2. skóre, 3. počet vyhraných partií, 4. vzájemný zápas

 

 

 

 

  

5. kolo

ŠK Karlovy Vary C

 

ŠK Karlovy Vary B

Meduna Filip

0 - 1

Špička Jan

Šebo Sebastian

0 - 1

Moura de Andrade Daniel

Kodet Jaromír

0 - 1

Pastierik Šimon

Moura de Andrade Ian

0 - 1

Špička Petr

Kodetová Adriana

0 - 1

Čermák Dominik

0 - 5 

KŠ Tietz

 

ŠK Nové Sedlo 1947

Kůsa Jakub

1 - 0

Tran Viet Anh

Skokov Jaroslav

1 - 0

Mikát František

Ordoš Aleš

1 - 0

Ořechovský Aleš

Zbořil Petr

1 - 0

Horváth František

Železník Ondřej

1 - 0

Dudek Jakub

5 - 0

Spartak Chodov C

 

Spartak Chodov B

Randák Richard

0 - 0

Srba Stanislav

Kurčík Jan

0 - 1

Ulč Jiří

Bokr Matyáš

0 - 1

Vojíř Václav

Orava Tomáš

0 - 1

Wildhaber Tomáš

Kratochvíl Tomáš

0 - 1

Lukeš Martin

0 - 5

 

4. kolo

ŠK Karlovy Vary B

 

Spartak Chodov C

Špička Jan

1/2 - 1/2

Randák Richard

Moura de Andrade Daniel

1 - 0

Kurčík Jan

Pastierik Šimon

1 - 0

Bokr Matyáš

Špička Petr

1 - 0

Orava Tomáš

Čermák Dominik

1 - 0

Soukup Martin

4,5-0,5 

Spartak Chodov B

 

KŠ Tietz

Srba Stanislav

1 - 0

Kůsa Jakub

Ulč Jiří

0 - 1

Skokov Jaroslav

Vojíř Václav

1/2 - 1/2

Ordoš Aleš

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Zbořil Petr

Lukeš Martin

1 - 0

Železník Ondřej

3,5 - 1,5

ŠK Nové Sedlo 1947

 

ŠK Karlovy Vary C

Tran Viet Anh

1 - 0

Meduna Filip

Mikát František

1 - 0

Šebo Sebastian

Ořechovský Aleš

0 - 1

Kodet Jaromír

Horváth František

0 - 1

Moura de Andrade Ian

Dudek Jakub

0 - 1

Kodetová Adriana

2 - 3

 

3. kolo

KŠ Tietz

 

ŠK Karlovy Vary B

Kůsa Jakub

1 - 0

Špička Jan

Skokov Jaroslav

1 - 0

Moura de Andrade Daniel

Ordoš Aleš

0 - 1

Pastierik Šimon

Zbořil Petr

1/2 - 1/2

Špička Petr

Železník Ondřej

1 - 0

Čermák Dominik

 3,5-1,5

Spartak Chodov B

 

ŠK Nové Sedlo 1947

Srba Stanislav

1 - 0

Tran Viet Anh

Ulč Jiří

1 - 0

Mikát František

Vojíř Václav

1 - 0

Ořechovský Aleš

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Horváth František

Lukeš Martin

1 - 0

Dudek Jakub

5 - 0

Spartak Chodov C

 

ŠK Karlovy Vary C

Randák Richard

1 - 0

Meduna Filip

Kurčík Jan

1 - 0

Šebo Sebastian

Bokr Matyáš

0 - 1

Kodet Jaromír

Kratochvíl Tomáš

0 - 1

Moura de Andrade Ian

Soukup Martin

0 - 1

Kodetová Adriana

2 - 3

  

2. kolo

ŠK Karlovy Vary C

 

KŠ Tietz

Meduna Filip

0 - 1

Kůsa Jakub

Šebo Sebastian

0 - 1

Skokov Jaroslav

Kodet Jaromír

0 - 1

Ordoš Aleš

Moura de Andrade Ian

0 - 1

Zbořil Petr

Kodetová Adriana

0 - 1

Železník Ondřej

 0 - 5

ŠK Karlovy Vary B

 

Spartak Chodov B

Špička Jan

1/2 - 1/2

Srba Stanislav

Moura de Andrade Daniel

0 - 1

Ulč Jiří

Pastierik Šimon

0 - 1

Vojíř Václav

Špička Petr

1/2-1/2

Wildhaber Tomáš

Čermák Dominik

1 - 0

Lukeš Martin

2 - 3

ŠK Nové Sedlo 1947

 

Spartak Chodov C

Tran Viet Anh

0 - 1

Randák Richard

Mikát František

0 - 1

Kurčík Jan

Ořechovský Aleš

1/2 - 1/2

Bokr Matyáš

Horváth František

0 - 1

Orava Tomáš

Dudek Jakub

0 - 1

Kratochvíl Tomáš

0,5 - 4,5

  

1. kolo

 

ŠK Karlovy Vary C

 

 ŠK Nové Sedlo 1947 

Špička Jan

1 - 0

 Tran Viet Anh

Moura de Andrade Daniel

1 - 0

Mikát František

Pastierik Šimon

1 - 0

Ořechovský Aleš

Špička Petr

1 - 0

 Horváth František

Čermák Dominik

1 - 0

Dudek Jakub

 5 - 0

Spartak Chodov B

 

ŠK Karlovy Vary C

Srba Stanislav

1 - 0

Meduna Filip

Ulč Jiří

1 - 0

Šebo Sebastian

Vojíř Václav

0 - 1

Kodet Jaromír

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Moura de Andrade Ian

Lukeš Martin

1/2 - 1/2

Kodetová Adriana

3,5 - 1,5

KŠ Tietz

 

Spartak Chodov C

Kůsa Jakub

1/2 - 1/2

Randák Richard

Skokov Jaroslav

1 - 0

Kurčík Jan

Ordoš Aleš

1 - 0

Bokr Matyáš

Zbořil Petr

1 - 0

Orava Tomáš

železník Ondřej

1 - 0

Soukup Martin

4,5 - 0,5

                                                                                     

          




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.