Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nejbližší události

25 lis 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
26 lis 2017
KP1 a KS
03 pro 2017
2. liga a KP2
09 pro 2017
1. část KP mládeže

Přejeme k narozeninám

26 lis 2017
Jaromír Kodet
29 lis 2017
Stanislav Srba

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Krajský přebor družstev mládeže

V sobotu 9.1. jsme pořádali v DDM Krajský přebor družstev mládeže. Startovala 5 členná družstva a první dvě družstva postoupila do finálového zápasu o postup do 1. ligy mládeže. Zúčastnit se pochopitelně nemohla družstva, která 1. ligu hrají.

Konečné pořadí:

1. ŠK Spartak Chodov B   15 bodů

2. KŠ Tietz A                  12 bodů

3. ŠK Karlovy Vary B       9 bodů

4. ŠK Karlovy Vary C       6 bodů

5. ŠK Spartak Chodov C   3 body

6. ŠK Nové Sedlo 1947     0 bodů

Naše B družstvo sice myslelo i na vyšší příčky, ale v rozhodujících chvílích při nás nestálo štěstí. Vzhledem k našemu dobrému postavení v 1. lize mládeže jsme ale mohli být v klidu a nemuseli bojovat o postup. Příjemným překvapením je 4. místo našeho mladého C družstva.

Do finálového zápasu postoupilo družstvo KŠ Tietz, které letos 1. ligu nehraje a má tak zájem postoupit a družstvo Spartaku Chodov, které v lize nemá zatím jistou záchranu. Možná je tak čeká dramatický zápas o postup do 1. ligy.

 

 

Družstvo

1

2

3

4

5

6

Body

Pořadí

1

 ŠK Karlovy Vary B

 

0

 3

3

 9

3.

 2

1,5 

4,5 

 5

5

 18

2

 Spartak Chodov B

 3

 

 3

 3

3

3

15 

1. 

 3

3,5 

 5

3,5

20 

3

 KŠ Tietz

 3

 0

 

3

 12

2.

 3,5

 1,5

4,5

 19,5

4

 Spartak Chodov C

 0

0

 

 0

 3

 3

5. 

 0,5

0

0,5

 2

 4,5

7,5 

5

 ŠK Karlovy Vary C

 0

0

 

 3

 6

4.

 0

1,5

3

 3

 7,5

6

 ŠK Nové Sedlo 1947

0

 0

 0

 

6.

0

 0

 0,5

2

 2,5

O pořadí rozhodují 1. zápasové body (3 body za výhru, 1 bod za remízu, 0 bodů za prohru),

2. skóre, 3. počet vyhraných partií, 4. vzájemný zápas

 

 

 

 

  

5. kolo

ŠK Karlovy Vary C

 

ŠK Karlovy Vary B

Meduna Filip

0 - 1

Špička Jan

Šebo Sebastian

0 - 1

Moura de Andrade Daniel

Kodet Jaromír

0 - 1

Pastierik Šimon

Moura de Andrade Ian

0 - 1

Špička Petr

Kodetová Adriana

0 - 1

Čermák Dominik

0 - 5 

KŠ Tietz

 

ŠK Nové Sedlo 1947

Kůsa Jakub

1 - 0

Tran Viet Anh

Skokov Jaroslav

1 - 0

Mikát František

Ordoš Aleš

1 - 0

Ořechovský Aleš

Zbořil Petr

1 - 0

Horváth František

Železník Ondřej

1 - 0

Dudek Jakub

5 - 0

Spartak Chodov C

 

Spartak Chodov B

Randák Richard

0 - 0

Srba Stanislav

Kurčík Jan

0 - 1

Ulč Jiří

Bokr Matyáš

0 - 1

Vojíř Václav

Orava Tomáš

0 - 1

Wildhaber Tomáš

Kratochvíl Tomáš

0 - 1

Lukeš Martin

0 - 5

 

4. kolo

ŠK Karlovy Vary B

 

Spartak Chodov C

Špička Jan

1/2 - 1/2

Randák Richard

Moura de Andrade Daniel

1 - 0

Kurčík Jan

Pastierik Šimon

1 - 0

Bokr Matyáš

Špička Petr

1 - 0

Orava Tomáš

Čermák Dominik

1 - 0

Soukup Martin

4,5-0,5 

Spartak Chodov B

 

KŠ Tietz

Srba Stanislav

1 - 0

Kůsa Jakub

Ulč Jiří

0 - 1

Skokov Jaroslav

Vojíř Václav

1/2 - 1/2

Ordoš Aleš

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Zbořil Petr

Lukeš Martin

1 - 0

Železník Ondřej

3,5 - 1,5

ŠK Nové Sedlo 1947

 

ŠK Karlovy Vary C

Tran Viet Anh

1 - 0

Meduna Filip

Mikát František

1 - 0

Šebo Sebastian

Ořechovský Aleš

0 - 1

Kodet Jaromír

Horváth František

0 - 1

Moura de Andrade Ian

Dudek Jakub

0 - 1

Kodetová Adriana

2 - 3

 

3. kolo

KŠ Tietz

 

ŠK Karlovy Vary B

Kůsa Jakub

1 - 0

Špička Jan

Skokov Jaroslav

1 - 0

Moura de Andrade Daniel

Ordoš Aleš

0 - 1

Pastierik Šimon

Zbořil Petr

1/2 - 1/2

Špička Petr

Železník Ondřej

1 - 0

Čermák Dominik

 3,5-1,5

Spartak Chodov B

 

ŠK Nové Sedlo 1947

Srba Stanislav

1 - 0

Tran Viet Anh

Ulč Jiří

1 - 0

Mikát František

Vojíř Václav

1 - 0

Ořechovský Aleš

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Horváth František

Lukeš Martin

1 - 0

Dudek Jakub

5 - 0

Spartak Chodov C

 

ŠK Karlovy Vary C

Randák Richard

1 - 0

Meduna Filip

Kurčík Jan

1 - 0

Šebo Sebastian

Bokr Matyáš

0 - 1

Kodet Jaromír

Kratochvíl Tomáš

0 - 1

Moura de Andrade Ian

Soukup Martin

0 - 1

Kodetová Adriana

2 - 3

  

2. kolo

ŠK Karlovy Vary C

 

KŠ Tietz

Meduna Filip

0 - 1

Kůsa Jakub

Šebo Sebastian

0 - 1

Skokov Jaroslav

Kodet Jaromír

0 - 1

Ordoš Aleš

Moura de Andrade Ian

0 - 1

Zbořil Petr

Kodetová Adriana

0 - 1

Železník Ondřej

 0 - 5

ŠK Karlovy Vary B

 

Spartak Chodov B

Špička Jan

1/2 - 1/2

Srba Stanislav

Moura de Andrade Daniel

0 - 1

Ulč Jiří

Pastierik Šimon

0 - 1

Vojíř Václav

Špička Petr

1/2-1/2

Wildhaber Tomáš

Čermák Dominik

1 - 0

Lukeš Martin

2 - 3

ŠK Nové Sedlo 1947

 

Spartak Chodov C

Tran Viet Anh

0 - 1

Randák Richard

Mikát František

0 - 1

Kurčík Jan

Ořechovský Aleš

1/2 - 1/2

Bokr Matyáš

Horváth František

0 - 1

Orava Tomáš

Dudek Jakub

0 - 1

Kratochvíl Tomáš

0,5 - 4,5

  

1. kolo

 

ŠK Karlovy Vary C

 

 ŠK Nové Sedlo 1947 

Špička Jan

1 - 0

 Tran Viet Anh

Moura de Andrade Daniel

1 - 0

Mikát František

Pastierik Šimon

1 - 0

Ořechovský Aleš

Špička Petr

1 - 0

 Horváth František

Čermák Dominik

1 - 0

Dudek Jakub

 5 - 0

Spartak Chodov B

 

ŠK Karlovy Vary C

Srba Stanislav

1 - 0

Meduna Filip

Ulč Jiří

1 - 0

Šebo Sebastian

Vojíř Václav

0 - 1

Kodet Jaromír

Wildhaber Tomáš

1 - 0

Moura de Andrade Ian

Lukeš Martin

1/2 - 1/2

Kodetová Adriana

3,5 - 1,5

KŠ Tietz

 

Spartak Chodov C

Kůsa Jakub

1/2 - 1/2

Randák Richard

Skokov Jaroslav

1 - 0

Kurčík Jan

Ordoš Aleš

1 - 0

Bokr Matyáš

Zbořil Petr

1 - 0

Orava Tomáš

železník Ondřej

1 - 0

Soukup Martin

4,5 - 0,5

                                                                                     

          




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.