Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nejbližší události

25 lis 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
26 lis 2017
KP1 a KS
03 pro 2017
2. liga a KP2
09 pro 2017
1. část KP mládeže

Přejeme k narozeninám

26 lis 2017
Jaromír Kodet
29 lis 2017
Stanislav Srba

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Vyhráli jsme Karlovarský čtyřlístek

26  1 misto k karlovy vary a

Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev, což je nejvyšší počet za několik posledních let.

Naše domácí družstvo vyhrálo už potřetí za sebou, a to přesvědčivě s náskokem 3,5 bodu. Další pořadí bylo poměrně vyrovnané a rozzhodovalo se až v posledním kole. Dobře si vedlo i naše B družstvo, které skončilo celkově 5.

Konečné pořadí:

Poř. Družstvo + = - Body BH.
1 ŠK Karlovy Vary A 7 0 0 22 111
2 KŠ Tietz A 5 1 1 18½ 107½
3 TJ Klášterec nad Ohří A 4 1 2 18 103½
4 ŠK Spartak Chodov A 3 3 1 17 115½
5 ŠK Karlovy Vary B 3 2 2 15 102½
6 ŠK Nové Sedlo 1947 4 0 3 15 91
7 ŠK Valdštejn Cheb 2 1 4 14½ 110½
8 KŠ Tietz B 3 2 2 14½ 80½
9 ŠK Spartak Chodov B 2 1 4 13 118
10 ŠK Střelnice Kadaň 4 0 3 13 84½
11 Tietz Poštovní 1 3 3 10½ 85½
12 KŠ Tietz C 2 0 5 9 83½
13 TJ Klášterec nad Ohří B 1 1 5 8 90
14 Chodaň 0 1 6 8 88½

Na 1., 2. a 4. šachovnici zvítězili s plným počtem bodů Petr Špreňar, RIchard Randák a Petr Špička. Na 3. šachovnici bylo hned 5 hráčů, kteří získali 5 bodů (Lukeš, Tegda, Moura de Andrade, MIkát a Beer), o vítězi rozhodoval až los. Nejlepší dívkou byla Michaela Höflerová, nejmladší účastnicí Adrianka Kodetová.

 

V rámci našeho vítězného A družstva byl nejúspěšnější Péťa Špička, který získal 7 bodů a stává se tak snem každého kapitána (celková letošní bilance v soutěžích družstev zatím 13 bodů ze 13). Dařilo se i všem ostatním, kteří shodně získali po 5 bodech: 1.š. Jenda Špička 5 bodů, 2.š. Dan Moura de Andrade 5 bodů, 3.š. Jirka Beer 5 bodů, 4. Péťa Špička 7 bodů.

Naše mladé B družstvo statečně bojovalo s převážně staršími soupeři a odměnou jim bylo konečné 5. místo: 1.š. Jára Kodet 3 body, 2.š. Šimon Pastierik 4 body, 3.š. Honzík Moura de Andrade 5 bodů, 4.š. Adrianka Kodetová 3 body. 

Konečné výsledky

Fotogalerie

Podrobné výsledky najdete také na: http://chess-results.com/Tnr247693.aspx?lan=5

 

7. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 7 ŠK Karlovy Vary B 14 1 - 3 19 ŠK Karlovy Vary A 1
2 6 ŠK Spartak Chodov B 13 0 - 4 14½ KŠ Tietz A 5
3 3 ŠK Valdštejn Cheb 13½ 1 - 3 14 ŠK Spartak Chodov A 2
4 4 TJ Klášterec nad Ohří A 14 4 - 0 8 TJ Klášterec nad Ohří B 14
5 8 ŠK Nové Sedlo 1947 12 3 - 1 7 Chodaň 12
6 9 KŠ Tietz B 10½ 4 - 0 9 KŠ Tietz C 10
7 13 ŠK Střelnice Kadaň 10 3 - 1 Tietz Poštovní 11

 

6. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 4 TJ Klášterec nad Ohří A 13½ ½ - 3½ 15½ ŠK Karlovy Vary A 1
2 3 ŠK Valdštejn Cheb 12 1½ - 2½ 12 KŠ Tietz A 5
3 2 ŠK Spartak Chodov A 11 3 - 1 12 ŠK Spartak Chodov B 6
4 13 ŠK Střelnice Kadaň 9 1 - 3 11 ŠK Karlovy Vary B 7
5 11 Tietz Poštovní 2 - 2 KŠ Tietz B 9
6 14 TJ Klášterec nad Ohří B 8 0 - 4 8 ŠK Nové Sedlo 1947 8
7 12 Chodaň 6 1 - 3 6 KŠ Tietz C 10

 

5. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 1 ŠK Karlovy Vary A 12½ 3 - 1 11 ŠK Valdštejn Cheb 3
2 6 ŠK Spartak Chodov B 11 1 - 3 10½ TJ Klášterec nad Ohří A 4
3 5 KŠ Tietz A 10 2 - 2 9 ŠK Spartak Chodov A 2
4 8 ŠK Nové Sedlo 1947 7 1 - 3 8 ŠK Karlovy Vary B 7
5 9 KŠ Tietz B 1 - 3 6 ŠK Střelnice Kadaň 13
6 14 TJ Klášterec nad Ohří B 5 3 - 1 5 Chodaň 12
7 10 KŠ Tietz C 1½ - 2½ 5 Tietz Poštovní 11

 

4. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 5 KŠ Tietz A ½ - 3½ 9 ŠK Karlovy Vary A 1
2 3 ŠK Valdštejn Cheb 9 2 - 2 9 ŠK Spartak Chodov B 6
3 2 ŠK Spartak Chodov A 7 2 - 2 TJ Klášterec nad Ohří A 4
4 7 ŠK Karlovy Vary B 6 2 - 2 KŠ Tietz B 9
5 11 Tietz Poštovní 4 1 - 3 4 ŠK Nové Sedlo 1947 8
6 12 Chodaň 4 1 - 3 3 ŠK Střelnice Kadaň 13
7 10 KŠ Tietz C 2 2½ - 1½ TJ Klášterec nad Ohří B 14

 

3. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 4 TJ Klášterec nad Ohří A 7 1½ - 2½ 7 KŠ Tietz A 5
2 2 ŠK Spartak Chodov A 6 1 - 3 6 ŠK Karlovy Vary A 1
3 6 ŠK Spartak Chodov B 5 4 - 0 6 ŠK Karlovy Vary B 7
4 13 ŠK Střelnice Kadaň 3 0 - 4 5 ŠK Valdštejn Cheb 3
5 14 TJ Klášterec nad Ohří B 2 1½ - 2½ 3 KŠ Tietz B 9
6 12 Chodaň 2 2 - 2 2 Tietz Poštovní 11
7 8 ŠK Nové Sedlo 1947 1 3 - 1 1 KŠ Tietz C 10

 

2. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 7 ŠK Karlovy Vary B 4 2 - 2 4 ŠK Spartak Chodov A 2
2 3 ŠK Valdštejn Cheb 4 1 - 3 4 TJ Klášterec nad Ohří A 4
3 1 ŠK Karlovy Vary A 3 3 - 1 4 ŠK Spartak Chodov B 6
4 5 KŠ Tietz A 3 4 - 0 1 ŠK Nové Sedlo 1947 8
5 9 KŠ Tietz B 0 3 - 1 1 Chodaň 12
6 13 ŠK Střelnice Kadaň 0 3 - 1 0 KŠ Tietz C 10
7 11 Tietz Poštovní 0 2 - 2 0 TJ Klášterec nad Ohří B 14

 

 

 

1. kolo

Č. St.č. Družstvo Body Výs. Body Družstvo St.č.
1 8 ŠK Nové Sedlo 1947 0 1 - 3 0 ŠK Karlovy Vary A 1
2 2 ŠK Spartak Chodov A 0 4 - 0 0 KŠ Tietz B 9
3 10 KŠ Tietz C 0 0 - 4 0 ŠK Valdštejn Cheb 3
4 4 TJ Klášterec nad Ohří A 0 4 - 0 0 Tietz Poštovní 11
5 12 Chodaň 0 1 - 3 0 KŠ Tietz A 5
6 6 ŠK Spartak Chodov B 0 4 - 0 0 ŠK Střelnice Kadaň 13
7 14 TJ Klášterec nad Ohří B 0 0 - 4 0 ŠK Karlovy Vary B 7

 

Nasazení družstev: 

Č. Družstvo Rat-Ø
1 ŠK Karlovy Vary A 1502
2 ŠK Spartak Chodov A 1354
3 ŠK Valdštejn Cheb 1221
4 TJ Klášterec nad Ohří A 1205
5 KŠ Tietz A 1189
6 ŠK Spartak Chodov B 1109
7 ŠK Karlovy Vary B 1104
8 ŠK Nové Sedlo 1947 1079
9 KŠ Tietz B 1062
10 KŠ Tietz C 1044
11 Tietz Poštovní 1011
12 Chodaň 1000
13 ŠK Střelnice Kadaň 1000
14 TJ Klášterec nad Ohří B 1000

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.