Company Logo

Kalendář akcí

květen 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

ctyrlistek 2014

22.11.2014 Karlovy Vary, DDM Čankovská

 

Turnaje se zúčastnilo celkem 35 dětí.

Výsledky ke stažení  zde

Konečné pořadí:

Poř. Družstvo + = - Body S-B Vzáj.záp. Body proti 1. Body proti 2. Fide S-B
1 ŠK Karlovy Vary A 7 0 0 24½ 87,50
2 Spartak Chodov A 6 0 1 24 63,50
3 ŠK Karlovy Vary B 4 0 3 17½ 29,50
4 KŠ Tietz A 5 0 2 16½ 47,00
5 TJ Klášterec nad Ohří 2 0 5 9 11,50 4 0,5 81,5
KŠ Tietz B 2 0 5 9 11,50 4 0 1 84
Spartak Chodov B 2 0 5 9 11,50 4 0 0 70
8 TJ Ostrov 0 0 7 0,00
Křížová tabulka
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 Body S-B
1 ŠK Karlovy Vary A * 4 4 4 4 24½ 87,50
2 Spartak Chodov A * 4 4 3 4 4 24 63,50
3 ŠK Karlovy Vary B 0 * 3 4 4 17½ 29,50
4 KŠ Tietz A 0 ½ * 3 3 4 16½ 47,00
5 TJ Klášterec nad Ohří ½ 0 1 ½ * 3 1 3 9 11,50
KŠ Tietz B 0 1 0 1 1 * 3 3 9 11,50
Spartak Chodov B 0 0 ½ 1 3 1 * 9 11,50
8 TJ Ostrov 0 0 0 0 1 1 ½ * 0,00
Pořadí na šachovnicích:
Šach. 1
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Brunová Blanka 1631 ŠK Karlovy Vary A 6 7 22
2 Srba Stanislav 1580 Spartak Chodov A 6 7 19½
3 Beranová Karin 1370 ŠK Karlovy Vary B 5 7 23
4 Šťastný Jakub 1368 TJ Klášterec nad Ohří 7 24½
5 Čabala Tadeáš 1251 Spartak Chodov B 3 6 22
6 Zbořil Petr 1240 KŠ Tietz A 7 25½
7 Bartoš Jan 1000 KŠ Tietz B 2 7 26
8 Kuchař Ondřej 1000 TJ Ostrov 0 7 28
Šach. 2
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Špička Jan 1754 ŠK Karlovy Vary A 6 7 22
2 Randák Richard 1500 Spartak Chodov A 7 24½
3 Skokov Jaroslav 1169 KŠ Tietz A 7 25½
4 Vincíbr Vojtěch 1326 ŠK Karlovy Vary B 7 23½
5 Šimek David 1000 TJ Klášterec nad Ohří 7 24½
6 Gromnadský Tomáš 1100 KŠ Tietz B 2 7 26
7 Tegda Jindřich 1000 TJ Ostrov 7 26½
8 Bubelini Marek 1000 Spartak Chodov B ½ 6 26½
Šach. 3
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Ňorba Arťom 1434 ŠK Karlovy Vary A 7 7 21
2 Gárský Pavel 1148 Spartak Chodov A 7 22
3 Kůsa Jakub 1105 KŠ Tietz A 7 23
4 Pastierik Šimon 1064 ŠK Karlovy Vary B 7 24½
5 Beneš Jan 1100 KŠ Tietz B 3 7 25
6 Ulč Jiří 1100 Spartak Chodov B 7 25½
7 Řezáč Josef 1034 TJ Klášterec nad Ohří 2 7 26
8 David David 1000 TJ Ostrov 0 7 28
Šach. 4
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Gárská Lenka 1360 Spartak Chodov A 7 7 15
2 Beer Jiří 1177 ŠK Karlovy Vary A 7 17½
3 Železník Ondřej 1250 KŠ Tietz A 5 7 18½
4 Špička Petr 1000 ŠK Karlovy Vary B 4 22
5 Otčenášek Jan 1000 KŠ Tietz B 2 4 14
6 Wildhaber Tomáš 1068 Spartak Chodov B 2 6 23
7 Tegda Vojtěch 1000 TJ Ostrov 1 7 23½
8 Kodet Jaromír 1000 TJ Klášterec-host z ŠK K.V. 0 7 24
Šach. 5
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Moura Daniel 1000 ŠK Karlovy Vary B 2 3 17½
2 Vojíř Václav 1000 Spartak Chodov B 1 3 19½
3 Kolář Kryštof 1000 KŠ Tietz B 0 3

20½

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.