Company Logo

Kalendář akcí

březen 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Nejbližší události

01 dub 2017
KP družstev mladších žáků
02 dub 2017
KP2
08 dub 2017
KP mládeže v rapid šachu
09 dub 2017
KP1 a KS2

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Open - startovní listina

OPEN KARLOVY VARY 2017    
             
Startovní listina k 26.3.2017        
             
St.c. Jméno IRtg NRtg FED Klub
1 Biolek Richard IM 2445 2453 CZE Šachový klub HM Ostrava
2 Soukup Jiří FM 2350 2338 CZE Karlovarský šachklub Tietz
3 Čertek Pavel FM 2259   SVK ŠK Slovan Bratislava
4 Lorenc Tomáš   2210 2197 CZE ŠK Karlovy Vary
5 Wimmer Miroslav   2171 2153 CZE ŠK Karlovy Vary
6 Kozák Miloš FM 2159 2157 CZE ŠK ERA Poštovní spořitelna
7 Mészáros Luděk   2103 2121 CZE Sokol Tábor
8 Olariu Luca-Stefan   2058   ROU  
9 Doell Detlef   2048   GER SK Zehlendorf e.V.
10 Ondreját Miroslav   2022 2012 CZE TJ Baník Sokolov ŠO
11 Švanda Ondřej   2022 2003 CZE TJ Štefanydes Polička
12 Hlaváč Rudolf   2002 1987 CZE TJ Baník Sokolov ŠO
13 Musil Vítězslav   1985 1974 CZE Agentura 64 Grygov
14 Přibyl Jaroslav   1973 1950 CZE TJ Baník Sokolov ŠO
15 Hoke Petr   1954 1900 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
16 Maglia Pavel   1935 1933 CZE TJ Tašovice
17 Stojkovič Andreja   1935   CRO  
18 Špička Jan   1924 1855 CZE ŠK Karlovy Vary
19 Pavlíček Petr   1911 1915 CZE Šachový klub Loko Praha z.s.
20 Huřťák Otto   1898 1966 CZE TJ Bohemians Praha
21 Lorencová Věra   1859 1887 CZE ŠK Karlovy Vary
22 Fiala Jiří   1843 1862 CZE Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
23 Srba Stanislav   1819 1784 CZE ŠK Spartak Chodov
24 Klímek Petr   1815 1832 CZE TJ Baník Sokolov ŠO
25 Lácha Jan   1805 1782 CZE ŠK Slavoj Litoměřice o.s.
26 Majerik Vladimír   1796 1832 CZE ŠK UNION Louny
27 Molnár Ladislav   1776 1820 CZE Karlovarský šachklub Tietz
28 Košek Lubomír   1758 1717 CZE ŠK Karlovy Vary
29 Gruss Petr   1732 1721 CZE TJ Klášterec nad Ohří
30 Pospíchal Michael   1686 1716 CZE ŠK Slavoj Litoměřice o.s.
31 Pospíšil Petr   1662 1648 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
32 Biolková Jana   1569 1560 CZE Agentura 64 Grygov
33 Schöppe Christian   1564   GER SG Weisensee 49 e.V.
34 Jesenský Jaromír   1531 1503 CZE ŠK Slavoj Litoměřice o.s.

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.