Company Logo

Kalendář akcí

únor 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Nejbližší události

26 úno 2017
KP2
01 bře 2017
Krajské kolo přeboru škol
04 bře 2017
Cheb - 3. část KP mládeže
05 bře 2017
KP1 a KS2

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Open - startovní listina

     OPEN Karlovy Vary 2016        
     Startovní listina        
             
Čís.   Jméno FED I Rtg N Rtg Klub/Místo
1 IM Plischki   Sebastian GER 2381 0  
2 FM Soukup Jiří CZE 2375 2330 Karlovarský šachklub Tietz
3 FM Natsidis Christoph GER 2352 0  
4 IM Dambrauskas Virginijus LTU 2291 0  
5 FM Nikolaev Leonid UKR 2285 0  
6 IM Piankov Evgenij UKR 2256 0  
7   Lorenc Tomáš CZE 2207 2151 ŠK Karlovy Vary
8   Krejčík Jiří CZE 2201 2185 Karlovarský šachklub Tietz
9   Kuzmin Yuriy RUS 2200 0  
10 FM Kozák Miloš CZE 2147 2130 Unichess
11 WFM Jánská Jitka CZE 2142 2043 ŠK Sokol Klatovy
12   Wimmer Miroslav CZE 2139 2119 ŠK Karlovy Vary
13   Kreyssig Bruno GER 2131 0  
14   Mészáros Luděk CZE 2117 2090 Sokol Tábor
15   Volek Radomír CZE 2094 2090 ŠK UNION Louny
16   Křivánek Vladimír CZE 2092 2090 DDM Praha 6
17   Kandrik Antonín CZE 2065 2037 DDM Praha 6
18   Krejča Jakub CZE 2055 2069 Sokol Hošťálková
19   Kučera Tomáš CZE 2045 2010 ŠK Dopravní podnik Praha
20   Plašil Petr CZE 2020 2039 Sokol Praha-Kobylisy
21   Hlaváč Rudolf CZE 2003 1996 TJ Baník Sokolov ŠO
22   Maglia Pavel CZE 1995 1956 TJ Tašovice
23   Ondreját Miroslav CZE 1980 1971 TJ Baník Sokolov ŠO
24   Vardi Shlomit ISR 1962 0  
25   Janouš Petr CZE 1929 1920 TJ Slavia Liberec
26   Smrčka Jan CZE 1924 1910 ŠK Karlovy Vary
27   Lorencová Věra CZE 1912 1876 ŠK Karlovy Vary
28   Kylar Miroslav CZE 1897 1882 TJ AERO Odolena Voda
29   Přibyl Viktor CZE 1887 1821 ŠK PORG Praha
30   Randák Pavel CZE 1879 1933 ŠK Spartak Chodov
31   Stojkovič Andrea CRO 1875 0 Cizinci
32   Brunová Blanka CZE 1856 1807 ŠK Karlovy Vary
33   Přibylová Sofie CZE 1853 1917 ŠK PORG Praha
34   Mestl Martin CZE 1853 1881 ŠK Caissa Nová Role
35   Majerik Vladimír CZE 1845 1841 ŠK UNION Louny
36   Klímek Petr CZE 1844 1844 TJ Baník Sokolov ŠO
37   Folta Jaroslav CZE 1816 1779 ŠK Global Sokolov
38   Lácha Jan CZE 1814 1813 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
39   Čaloun Petr CZE 1798 1805 ŠK Spartak Chodov
40   Berka Luboš CZE 1780 1796 TJ Plzeň Košutka z.s.
41   Špička Jan CZE 1776 1781 ŠK Karlovy Vary
42   Košek Lubomír CZE 1767 1689 ŠK Karlovy Vary
43   Molnár Ladislav CZE 1760 1815 Karlovarský šachklub Tietz
44   Doležal Rudolf CZE 1759 1771 ŠK Valdštejn Cheb
45   Čabart Pavel CZE 1718 1744  
46   Beneš Jan CZE 1715 1652 Karlovarský šachklub Tietz
47   Pospíchal Michael CZE 1699 1747 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
48   Pospíšil Adolf CZE 1697 1666 ŠK Karlovy Vary
49   Gruss Petr CZE 1688 1705 TJ Klášterec nad Ohří
50   Kočí Vladimír CZE 1676 1669 Karlovarský šachklub Tietz
51   Špreňar Petr CZE 1637 1671 ŠK Valdštejn Cheb
52   Srba Stanislav CZE 1636 1614 ŠK Spartak Chodov
53   Pavlík Pavel CZE 1561 1560 TJ Tašovice
54   Růžička Filip CZE 1526 1431 ŠK PORG Praha
55   Jesenský Jaromír CZE 1489 1456 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
56   Kůsa Jakub CZE 1483 1551 Karlovarský šachklub Tietz
57   Randák Richard CZE 1479 1517 ŠK Spartak Chodov
58   Schoebel Thomas GER 1371 0  
59   Wildhaber Tomáš CZE 1349 1025 ŠK Spartak Chodov
60   Moura De Andrade Daniel CZE   1134 ŠK Karlovy Vary



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.