Company Logo

Kalendář akcí

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší události

Žádné události

Přejeme k narozeninám

18 čec 2019
Miroslav Wimmer

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Výsledky turnajů mládeže

Sezóna 2018/2019

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže

Mistrovství Čech mládeže H12, H14 a H16 Harrachov 27.10.-3.11.2018 (Špička P., Kodet)

Mistrovství Čech mládeže HD10 Most 14.-18.11.2018 (Kodetová)

Mistovství ČR D18 a D20 Špindlerův Mlýn 10.-17.11.2018 (Brunová)

MČR juniorů a dorostenců v rapid šachu Vyškov 29.-30.9.2018 (Brunová)

MČR mládeže v rapid šachu Ždár nad Sázavou 8.-9.9.2018(Kodet, Kodetová)

 

Krajské turnaje

2. část KP mládeže 2018/2019 Nové Sedlo 9.2.2019

Výsledky

Vánoční turnaj v Chebu 15.12.2018

Výsledky

1. část KP mládeže 2018/2019 Karlovy Vary 1.12.2018

Výsledky

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary 17.11.2018

Výsledky

Karlovarský čtyřlístek 13.10.2018

Výsledky

 

Sezóna 2017/2018

Republikové přebory - odkazy na chess results

Extraliga mládeže

1. liga mládeže

Mistrovství ČR družstev starších žáků Chrudim 2.-3.6.2018

Mistrovství ČR mládeže Kouty nad Desnou 10.-17.3.2018 (Špreňar, Beranová)

Zimní olympiáda mládeže Litomyšl 29.1.-1.2.2018 (Špreňar, Breanová, Kodet)

Mistrovství ČR juniorů a juniorek Kovářská 12.-18.11.2017 (Brunová, Špička)

Mistrovství Čech mládeže H12, H14 a H16 Harrachov 21.-28.10.2017 (Špreňar, Srba, Beer, Moura de Andrade, Špička, Kodet

Mistrovství Čech mládeže HD10 Harrachov 15.-19.10.2017 (Kodetová)

MČR mládeže v rapidšachu Most 9.-10.9.2017 (Špreňar, Moura de Andrade, Kodet, Kodetová)

 

Krajské turnaje

Finále KP mládeže Chodov 12.-13.5.2018

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 14.4.2018

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 7.4.2018

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2017/2018

Pořadí po 3 turnajích

3. část KP mládeže 2017/2018 Cheb 24.3.2018

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2017/2018 Nové Sedlo 24.2.2018

Kompletní výsledky

Vánoční turnaj v Chebu

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2017/2018 Karlovy Vary 9.12.2017

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 30.9.2017

Výsledky

 

Sezóna 2016/2017

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2016/2017

Mistrovství ČR družstev starších žáků - Zaječice  Chrudim 3.-4.6.2017

Mistrovství světa v rapid šachu do 12 let a Mistrovství světa v bleskovém šachu do 12 let Minsk 1.-4.6. (Kodet, Kodetová)

Kompletní výsledky  Malenovice 13.-14.5.2017 (Kodetová)

Mistrovství ČR dorostenců v rapid šachu  Vyškov 14.-15.4.2017 (Špička J.)

Mistrovství ČR mládeže 2017  Kouty nad Desnou 11.-18.3.2017 (Špreňar, Špička P.)

Mistrovství ČR juniorek 2016 Kovářská 13.-19.11.2016 (Brunová)

Mistrovství Čech mládeže do 8 a 10 let Harrachov 16.-20.11.2016 (Špička P., Kodet, Kodetová)

Mistrovství Čech mládeže 2016  Harrachov 22.-29.10.2016 (H16 - Špička J., H14 - Špreňar, Beer)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu HD10-14  10.-11.9.2016 (Špreňar, Kodet, Kodetová)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu HD16-20  10.-11.9.2016 (Špička, Brunová)

 

Krajské turnaje

FInále KP mládeže

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 8.4.2017

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 2017

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2016/2017

Pořadí po 3 turnajích  

3. část KP mládeže 2016/2017 Cheb 4.3.2017

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2016/2017 Nové Sedlo 18.2.2017

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2016/2017 Teplá 10.12.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2016/2017 14.1.2017 a 28.1.2017

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 2016  12.11.2016

Kompletní výsledky

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary 15.10.2016

Kompletní výsledky

 

Sezóna 2015/2016

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2015/2016

Mistrovství ČR družstev starších žáků - Zaječice  Seč 28.-29.5.2016

Turnaj dvojic nejmladších žáků Seč 28.-29.5.2016

Mistrovství Evropy mládeže  Praha 18.-29.8.2016 (Brunová, Kodet)

Mistrovství ČR dívek do 8 let  Most 7.-8.5.2016 (Kodetová)

Mistrovství ČR mládeže D16  Kouty nad Desnou 5.-12.3.2016 (Brunová)

Zimní olympiáda dětí a mládeže  18.-21.1.2016 (Špička)

Mistrovství Čech mládeže 2015 - Harrachov 24.-31.10.2015 (H16 - Brunová, Špička)

Mistrovství Čech mládeže do 10 let - Doksy 13.-17.11.2015 (P. Špička)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu Doksy 12.-13.9.2015 (J.Špička, Beer)

  

Krajské turnaje

Finále Krajský přebor mládeže 14.-15.5.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 9.4.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 2016

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2015/2016  

Pořadí po 3 turnajích

3. část KP mládeže 2015/2016 Cheb 19.3.2016

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2015/2016 Nové Sedlo 13.2.2016

Kompletní výsledky 

1. část KP mládeže 2015/2016 Teplá 12.12.2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2015/2016

Výsledky 

Karlovarský čtyřlístek 2015

Výsledky 

 

Sezóna 2014/2015

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2014/2015

Mistrovství ČR družstev mladších žáků - Hradec Králové 12.-14.6.2015

Mistrovství ČR mládeže H8 a D8 - Klatovy 9.-10.5.2015 (Péťa, Jára, Adrianka)

Mistrovství ČR mládeže D16 - Kouty nad Desnou 7.-14.3.2015 (Blanka)

Mistrovství ČR mládeže D12 - Kouty nad Desnou 7.-14.3.2015 (Karin)

Mistrovství Čech mládeže H,D 12, 14 a 16 - Harrachov 25.10.-1.11.2014

Mistrovství světa mládeže - kategorie D14 - Durban, JAR 20.-29.9.2014

 

Krajské turnaje

Krajský přebor družstev mladších žáků 2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2014/2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2015

Kompletní výsledky        Křížové tabulky

Finále KP mládeže 2014/2015 - Karlovy Vary 16.-17.5.2015

Kompletní výsledky

Konečné pořadí KP mládeže 2014/2015 po 3 turnajích

Konečné pořadí

3. část KP mládeže 2014/2015 Sokolov  21.3.2015

Konečné pořadí        Křížové tabulky

2. část KP mládeže 2014/2015 Nové Sedlo  14.2.2015

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2014/2015 Teplá 13.12.2014

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 2014

Výsledky

Šachový turnaj mládeže O putovní pohár - Sokolov 10 2014

Sokolov 10/2014




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.