Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Nejbližší události

28 lis 2020
5.podzimní online turnaj mládeže

Přejeme k narozeninám

26 lis 2020
Jaromír Kodet
29 lis 2020
Stanislav Srba
06 pro 2020
Václav Klíma

Partneři klubu

Untitled Document

Z fotogalerie

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Klubový termínový kalendář mládeže 2019/2020

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2019/2020 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) liga mládeže, 2) krajské přebory mládeže v kraji, 3) ostatní
       
28.9. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - 4 členná družstva *2003 a mladší
29.9. Karlovy Vary Jednodenní podzimní soustředění všichni
30.9.      
1.10.      
2.10.      
3.10.      
4.10.      
5.10. Litoměřice 1. liga mládeže - 1. část *2003 a mladší - výběr
6.10. Litoměřice 1. liga mládeže - 1. část *2003 a mladší - výběr
7.10.      
8.10.      
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10. Bernov   11.-13.10. Soustředění mládeže - ŠK Spartak Chodov  
13.10. Karlovy Vary KP2 - 1. kolo ŠK K.Vary B - Ostrov děti jen výjimečně
14.10.      
15.10.      
16.10.      
17.10.      
18.10.      
19.10. Most Turnaj 4 členných družstev *2004 a mladší
20.10. 1. kolo KP: ŠK KV A volno, KS: ŠK KV C - Caissa Nová Role B výběr
21.10.      
22.10.      
23.10.      
24.10.      
25.10.      
26.10. Příchovice u Kořenova Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2004 a ml. + OPEN
27.10.
28.10.
29.10.
30.10.
31.10.
1.11.
2.11.
3.11. Habartov KP2 - 2. kolo Baník Habartov - ŠK K. Vary B  děti jen výjimečně
4.11.      
5.11.      
6.11.      
7.11.      
8.11.      
9.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže *2005 a mladší
10.11. 2. kolo KP: ŠK KV A - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C - KŠ Tietz E výběr
11.11.      
12.11.      
13.11. Špindlerův Mlýn 9.-16.11.     Most 13.-17.11. Polofinále MČR H18,H20, finále MČR D18 Mistrovství Čech D,H 8-10 Péťa, Jenda, Blanka, Standa                                   *2010 a mladší - jen postupující z KP 
14.11.
15.11.
16.11.
17.11. Karlovy Vary KP2 - 3. kolo ŠK K.Vary B -Sp. Chodov děti jen výjimečně
18.11.      
19.11.      
20.11.      
21.11.      
22.11.      
23.11. Chomutov 2. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
24.11. 3. kolo KP: TJ Tašovice - ŠK KV A, KS: Tietz F - ŠK KV C výběr
25.11.      
26.11.      
27.11.      
28.11.      
29.11.      
30.11. Karlovy Vary 1. část KP mládeže *2005 a mladší
1.12. Hroznětín KP2 - 4. kolo Hroznětín B - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
2.12.      
3.12.      
4.12.      
5.12.      
6.12.      
7.12. Chodov 1. liga mládeže - 2. část *2003 a mladší - výběr
8.12. 4. kolo KP: ŠK KV A - Baník Sokolov, KS: ŠK KV C - Chodov B výběr
9.12.      
10.12.      
11.12.      
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.   KP2 - 5. kolo ŠK K.Vary B volno  
16.12.      
17.12.      
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12. Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu dospělí
  Cheb - 14.12. nebo 21.12. Vánoční turnaj pro děti *asi 2004 a ml., konání turnaje není 100%
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.   během vánočních svátků - možné soustředění KTCM - termín ještě nestanoven
29.12.      
30.12.      
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1. 5. kolo KP: Habartov - ŠK KV A, KS: ŠK KV C volno děti ne
6.1.      
7.1.      
8.1.      
9.1.      
10.1.      
11.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - 1. část *2004 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy 
12.1. Karlovy Vary KP2 - 6. kolo ŠK K.Vary B - KŠ Tietz D děti jen výjimečně
13.1.      
14.1.      
15.1.      
16.1.      
17.1.      
18.1. Karlovy Vary 1. liga mládeže - 3. část *200¨3 a mladší - výběr
19.1. 6. kolo KP: ŠK KV A - Global Sokolov, KS: ŠK KV C volno děti ne
20.1. Karlovy Vary 20.-24.1. Zimní olympiáda mládeže Krajská reprezentace
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1. Chodov KP družstev mládeže - 2. část *2004 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy 
26.1.      
27.1.      
28.1.      
29.1.      
30.1.      
31.1. 30.1.-1.2.předběžný termín Zimní soustředění mládeže *2003 a mladší, konání akce není jisté
1.2.
2.2. 7. kolo KP: Hroznětín A - ŠK KV A, 5. kolo KS: Hroznětín C  - ŠK KV C výběr
3.2.      
4.2.      
5.2. Karlovy Vary Krajské kolo přeboru škol 4 členná družstva škol
6.2.      
7.2.      
8.2. Litoměřice 4. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
9.2. Březová KP2 - 7.kolo TJ Tašovice B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
10.2.      
11.2.      
12.2.      
13.2.      
14.2.      
15.2. Nové Sedlo 2. část KP mládeže *2005 a mladší
16.2. 8. kolo KP: ŠK KV A - Fr. Lázně, 6. kolo KS: ŠK KV C - Aš výběr
17.2.      
18.2.      
19.2.      
20.2.      
21.2.      
22.2. Most 5. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
23.2. Karlovy Vary KP2 - 8. kolo ŠK K. Vary B -Sokol Teplá děti jen výjimečně
24.2. 24.2.-1.3. Jarní prázdniny  
25.2.  
26.2.  
27.2.  
28.2.  
29.2.
   
1.3. 9. kolo KP:  Horní Slavkov - ŠK KV A, 7. kolo KS: Cheb - ŠK KV C výběr
2.3.      
3.3.      
4.3.      
5.3.      
6.3.      
7.3. ??? - konkurz Mistrovství ČR H,D 10 - 16                pouze postupující z mistrovství Čech + dívky
8.3.
9.3.
10.3.
11.3.
12.3.
13.3.
14.3.
15.3. Cheb KP2 - 9.kolo Cheb B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
16.3.      
17.3.      
18.3.      
19.3.      
20.3.      
21.3. Teplá 3. část KP mládeže *2005 a mladší
22.3. Karlovy Vary 10. kolo KP: ŠK KV A - Cheb A děti ne
24.3.      
25.3.      
26.3.      
27.3.      
28.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3.      
1.4.      
2.4.      
3.4.      
4.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2006 a mladší + doprovodný turnaj dorostu
5.4. Nová Role 11. kolo KP:  Nová Role A - ŠK KV A děti ne
6.4.      
7.4.      
8.4.      
9.4.      
10.4. 9.-13.4. Velikonoční prázdniny  
11.4.
12.4.
13.4.
14.4.      
15.4.      
16.4.      
17.4.      
18.4. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2008 a mladší
19.4.      
20.4.      
21.4.      
22.4.      
23.4.      
24.4.      
25.4. Ústí nad Labem 1. liga mládeže - 4. část *2003 a mladší - výběr
26.4. Ústí nad Labem 1. liga mládeže - 4. část *2003 a mladší - výběr
27.4.      
28.4. Karlovy Vary 28.4.-3.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary / Dalovice min. 3.VT, předběžný termín
29.4.
30.4.
1.5.
2.5. Chomutov 7. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
3.5.      
4.5.      
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5.      
13.5.      
14.5.      
15.5.      
16.5. Chodov Finále KP mládeže                      prvních 6 z KP mládeže v H12,H14,H16             
17.5.
18.5.      
19.5.      
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
24.5.
25.5.      
26.5.      
27.5.      
28.5.      
29.5.      
30.5. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2005 a mladší
31.5.
1.6.      
2.6.      
3.6.      
4.6.      
5.6.      
6.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
7.6.
8.6.      
9.6.      
10.6.      
11.6.      
12.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2008 a mladší
13.6.
14.6.

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.