Company Logo

Kalendář akcí

červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

Žádné události

Přejeme k narozeninám

02 srp 2018
Karin Beranová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Klubový termínový kalendář mládeže 2017/2018

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2017/2018 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) liga mládeže, 2) krajské přebory mládeže v kraji, 3) ostatní
       
30.9. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - 4členná družstva *2001 a mladší
1.10.      
2.10.      
3.10.      
4.10.      
5.10.      
6.10.      
7.10. Karlovy Vary, Litoměřice Extraliga a 1. liga mládeže - 1. část *2000 a mladší - výběr
8.10. Karlovy Vary, Litoměřice Extraliga a 1. liga mládeže - 1. část *2000 a mladší - výběr
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10.      
13.10.      
14.10. Povrly 1. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
15.10. Cheb KP2 - 1. kolo Cheb B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
16.10.      
17.10.      
18.10.      
19.10.      
20.10.      
21.10. Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2002 a ml.
22.10.
23.10.
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10. 1. kolo KP: Fr.Lázně - ŠK KV A, KS: Baník Sokolov - ŠK KV C výběr
30.10.      
31.10.      
1.11.      
2.11.      
3.11.      
4.11. Chomutov 2. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
5.11.   KP2 volno  
6.11.      
7.11.      
8.11.      
9.11.      
10.11.      
11.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže *2003 a mladší
12.11. 2. kolo KP: Habartov - ŠK KV A, KS: Cheb C - ŠK KV C výběr
13.11.      
14.11.      
15.11. Kovářská 12.-18.11.     Harrachov 15.-19.11. Polofinále MČR H18,H20, finále MČR D18 Mistrovství Čech D,H 8-10 Jenda, Blanka                                     *2008 a mladší - Adrianka, *2010 a mladší
16.11.
17.11.
18.11.
19.11. Karlovy Vary KP2 - 3. kolo ŠK K. Vary B - Chodov A děti jen výjimečně
20.11.      
21.11.      
22.11.      
23.11.      
24.11.      
25.11. Praha, Karlovy Vary Extraliga a 1. liga mládeže - 2. část *2000 a mladší - výběr
26.11. 3. kolo KP: ŠK KV A - Cheb A, KS: ŠK KV C volno výběr
27.11.      
28.11.      
29.11.      
30.11.      
1.12.      
2.12.      
3.12. Sokolov KP2 - 4. kolo Global Sokolov-ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
4.12.      
5.12.      
6.12.      
7.12.      
8.12.      
9.12. Karlovy Vary 1. část KP mládeže *2003 a mladší
10.12. 4. kolo KP: Nová Role - ŠK KV A, KS: Nová Role B - ŠK KV C výběr
11.12.      
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.      
16.12. Cheb Vánoční turnaj pro mládež *2002 a mladší
17.12. Karlovy Vary KP2 - 5. kolo ŠK K.Vary B - KŠ Tietz D děti jen výjimečně
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12.      
22.12.      
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.      
29.12.      
30.12. Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu  
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1.      
6.1. Chodov KP družstev mládeže - 1.část *2002 a ml., kromě zákl.sestavy Extraligy a 1. ligy
7.1. 5. kolo KP: ŠK KV A - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C - KŠ Tietz F výběr
8.1.      
9.1.      
10.1.      
11.1.      
12.1.      
13.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - 2. část *2002 a ml., kromě zákl.sestavy Extraligy a 1. ligy
14.1. Hroznětín KP2 - 6. kolo Hroznětín - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
15.1.      
16.1.      
17.1.      
18.1.      
19.1.      
20.1. Praha, Teplice Extraliga a 1. liga mládeže - 3. část *2000 a mladší - výběr
21.1.    
22.1.      
23.1.      
24.1.      
25.1.      
26.1.      
27.1. Štětí 3. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
28.1.      
29.1. 28.1.-1.2. Litomyšl Olympiáda dětí a mládeže 2018 4 členná krajská reprezentace
30.1.
31.1.
1.2.
2.2. 1.-3.2. (předběžný termín) Zimní soustředění mládeže *2001 a mladší
3.2.
4.2. 6. kolo KP: Ostrov - ŠK KV A, KS: Hroznětín C - ŠK KV C výběr
5.2.      
6.2.      
7.2.      
8.2.      
9.2.      
10.2. Most 4. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
11.2. Karlovy Vary KP2 - 7. kolo ŠK K. Vary B - Tašovice B děti jen výjimečně
12.2. 12.-16.2. Jarní prázdniny  
13.2.
14.2.
15.2.
16.2.
17.2.      
18.2. 7. kolo KP: ŠK KV A - Tašovice A, KS: ŠK KV C - Hroznětín B výběr
19.2.  
20.2.  
21.2.  
22.2.  
23.2.  
24.2. Nové Sedlo 2. část KP mládeže *2003 a mladší
25.2. Habartov KP2 - 8. kolo Habartov B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
26.2.      
27.2.      
28.2.      
1.3.      
2.3.      
3.3. Litoměřice 5. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
4.3. 8. kolo KP: Horní Slavkov - ŠK KV A, KS: Chodov B - ŠK KV C výběr
5.3.      
6.3.      
7.3.      
8.3.      
9.3.      
10.3. ??? - konkurz Mistrovství ČR H,D 10 - 16                pouze postupující z mistrovství Čech + dívky
11.3.
12.3.
13.3.
14.3.
15.3.
16.3.
17.3.
18.3. Karlovy Vary KP2 - 9.kolo ŠK K. Vary B - Teplá děti jen výjimečně
19.3.      
20.3.      
21.3.      
22.3.      
23.3.      
24.3. Cheb 3. část KP mládeže *2003 a mladší
25.3. 9. kolo KP: ŠK KV A - KŠ Tietz B, KS: ŠK KV C - KŠ Tietz E výběr
26.3.      
27.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3. 29.3.-2.4. Velikonoční prázdniny  
1.4. Karlovy Vary KP2 - 11. kolo Hroznětín A - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
2.4.      
3.4.      
4.4.      
5.4.      
6.4.      
7.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2003 a mladší + doprovodný turnaj dorostu
8.4.    
9.4.      
10.4.      
11.4.      
12.4.      
13.4.      
14.4. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2006 a mladší
15.4.      
16.4.      
17.4.      
18.4.      
19.4.      
20.4.      
21.4. ???, Ústí nad Labem Extraliga a 1. liga mládeže - 4. část *2000 a mladší - výběr
22.4.
23.4.      
24.4.      
25.4.      
26.4. Karlovy Vary                 26.4.-1.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary hráči s 3.VT a výše
27.4.
28.4.
29.4.
30.4.
1.5.
2.5.      
3.5.      
4.5.      
5.5. Chomutov 7. turnaj GP Ústeckého kraje *1999 a mladší
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5. Chodov Finále KP mládeže                      prvních 6 z KP mládeže v H12,H14,H16             
13.5.
14.5.      
15.5.      
16.5.      
17.5.      
18.5.      
19.5. Ústí nad Labem Šachový festival pro všechny věkové kategorie
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5.      
24.5.      
25.5.      
26.5. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
27.5.
28.5.      
29.5.      
30.5.      
31.5.      
1.6.      
2.6. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2003 a mladší
3.6.
4.6.      
5.6.      
6.6.      
7.6.      
8.6.      
9.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
10.6.
11.6.      
12.6.      
13.6.      
14.6.      
15.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2006 a mladší
16.6.
17.6.

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.