Company Logo

Kalendář akcí

duben 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

26 dub 2017
OPEN Karlovy Vary 2017
26 dub 2017
OPEN Karlovy Vary 2017
26 dub 2017
OPEN Karlovy Vary 2017
26 dub 2017
OPEN Karlovy Vary 2017

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Klubový termínový kalendář mládeže 2016/2017

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2016/2017 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
   
       
1.10. Nepomuk 1. liga mládeže - 1. část *2000 a mladší - výběr
2.10. Nepomuk 1. liga mládeže - 1. část *2000 a mladší - výběr
10.10.      
11.10.      
12.10.      
13.10.      
14.10.      
15.10. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže *2002 a mladší
16.10. Karlovy Vary KS - 1. kolo ŠK K.Vary C - KŠ Tietz G výběr
17.10.      
18.10.      
19.10.      
20.10.      
21.10.      
22.10. Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2001 a ml.
23.10.
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.
30.10. Karlovy Vary KP2 - 2. kolo ŠK K. Vary B - Sokol Teplá děti jen výjimečně
31.10.      
1.11.      
2.11.      
3.11.      
4.11.      
5.11. Teplice VC Teplice - turnaj 4členných družstev *2001 a mladší
6.11. KP - 1. kolo ŠK KV A - Fr.Lázně, KS - 2. kolo Chodov C - ŠK KV C výběr
7.11.      
8.11.      
9.11.      
10.11.      
11.11.      
12.11. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - 4členná družstva *2000 a mladší
13.11. Habartov KP2 - 3. kolo Habartov B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
14.11.      
15.11.      
16.11. Harrachov 16.-20.11. Mistrovství Čech D,H 8-10 *2007 a mladší - Péťa, Jára, Ian, *2009 a mladší - Adrianka
17.11.
18.11.
19.11.
20.11. KP - 2. kolo ŠK KV A - Tietz C, KS - 3. kolo ŠK KV C - Tietz E výběr
21.11.      
22.11.      
23.11.      
24.11.      
25.11.      
26.11. Chomutov 2.turnaj GP Ústeckého kraje *1998 a ml., *2002 a ml., *2006 a ml.
27.11. Karlovy Vary KP2 - 4. kolo ŠK K. Vary B - Chodov A děti jen výjimečně
28.11.      
29.11.      
30.11.      
1.12.      
2.12.      
3.12. Karlovy Vary 1. liga mládeže - 2. část *2000 a mladší - výběr
4.12. KP - 3. kolo Cheb - ŠK KV A, KS - 4. kolo Aš B - ŠK KV C výběr
5.12.      
6.12.      
7.12.      
8.12.      
9.12.      
10.12. Teplá 1. část KP mládeže *2002 a mladší
11.12. Sokolov KP2 - 5. kolo B.Sokolov B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.      
16.12.      
17.12. Cheb Vánoční turnaj pro mládež *2001 a mladší
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12.      
22.12.      
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.      
29.12. 29.-30.12. soustředění mládeže termín není 100 %
30.12.
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1.      
6.1.      
7.1.      
8.1. KP - 4. kolo ŠK KV A - Nová Role, KS - 5. kolo volno xxx
9.1.      
10.1.      
11.1.      
12.1.      
13.1.      
14.1. Chodov KP družstev mládeže - 1.část *2001 a mladší
15.1.   KP2 - 6. kolo volno  
16.1.      
17.1.      
18.1.      
19.1.      
20.1.      
21.1. Domažlice 1. liga mládeže - 3. část *2000 a mladší - výběr
22.1. KP - volno, KS - 6. kolo ŠK K. Vary C - Chodov B výběr
23.1.      
24.1.      
25.1.      
26.1.      
27.1.      
28.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - 2. část *2001 a mladší
29.1. Karlovy Vary KP2 - 7. kolo ŠK K. Vary B-Gl.Sokolov A děti jen výjimečně
30.1.      
31.1.      
1.2.      
2.2.      
3.2.      
4.2.      
5.2. KP - 5. kolo H. Slavkov - ŠK KV A, KS - 7. kolo Tietz F - ŠK KV C výběr
6.2. 6.-10.2. Jarní prázdniny  
7.2.
8.2.
9.2.
10.2.
11.2. Most Mostecký rapid *2002 a ml.
12.2. Karlovy Vary KP2 - 8. kolo Tašovice B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
13.2.      
14.2.      
15.2.      
16.2.      
17.2.      
18.2. Nové Sedlo 2. část KP mládeže *2002 a mladší
19.2. KP - 6. kolo ŠK KV A - Tašovice, KS-8. kolo ŠK KV C - Hroznětín B výběr
20.2.  
21.2.  
22.2.  
23.2.  
24.2.  
25.2.      
26.2. Karlovy Vary KP2 - 9. kolo ŠK K. Vary B - KŠ Tietz D děti jen výjimečně
27.2.      
28.2.  
1.3.  
2.3.  
3.3.  
4.3. Cheb 3. část KP mládeže *2002 a mladší
5.3. KP - 7. kolo Ostrov - ŠK KV A, KS - 9. kolo Hroznětín C - ŠK KV C výběr
6.3.      
7.3.      
8.3.      
9.3.      
10.3.      
11.3. Kouty nad Desnou Mistrovství ČR H,D 10 - 16                pouze postupující z mistrovství Čech
12.3.
13.3.
14.3.
15.3.
16.3.
17.3.
18.3.
19.3. Hroznětín KP2 - 10.kolo Hroznětín A - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
20.3.      
21.3.      
22.3.      
23.3.      
24.3.      
25.3.      
26.3. KP - 8. kolo ŠK KV A - B.Sokolov, KS - 10. kolo ŠK KV C - Cheb C výběr
27.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3.      
1.4. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2005 a mladší
2.4. Karlovy Vary KP2 - 11. kolo ŠK K. Vary B - ŠK Valdštejn Cheb B děti jen výjimečně
3.4.      
4.4.      
5.4.      
6.4.      
7.4.      
8.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2003 a mladší + doprovodný turnaj dorostu
9.4. KP - 9. kolo Habartov - ŠK KV A, KS - 11. kolo volno xxx
10.4.      
11.4.      
12.4.      
13.4. 13.-17.4. Velikonoční prázdniny  
14.4.
15.4.
16.4.
17.4.
18.4.      
19.4.      
20.4.      
21.4.      
22.4. Teplice 1. liga mládeže - 4. část *2000 a mladší - výběr
23.4.
24.4.      
25.4.      
26.4. Karlovy Vary                   26.4.-1.5. OPEN Karlovy Vary hráči s 3.VT a výše
27.4.
28.4.
29.4.
30.4.
1.5.
2.5.      
3.5.      
4.5.      
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5.      
13.5. Karlovy Vary                     ??? konkurz Finále KP mládeže                     Mistrovství ČR do 8 let prvních 6 z KP mládeže v H12,H14,H16             *2009 a ml.
14.5.
15.5.      
16.5.      
17.5.      
18.5.      
19.5.      
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5.      
24.5.      
25.5.      
26.5.      
27.5.   1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
28.5.
29.5.      
30.5.      
31.5.      
1.6.      
2.6.      
3.6. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2002 a mladší
4.6.
5.6.      
6.6.      
7.6.      
8.6.      
9.6.      
10.6.   2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
11.6.
12.6.      
13.6.      
14.6.      
15.6.      
16.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2005 a mladší
17.6.
18.6.



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.