Company Logo

Kalendář akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší události

20 led 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
28 led 2018
2. liga
29 led 2018
Zimní olympiáda mládeže 29.1.-1.2.
01 úno 2018
1.-3.2. Zimní soustředění mládeže

Přejeme k narozeninám

15 led 2018
Blanka Brunová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Extraliga v Praze, 1. liga ve Varech

Tato sobota je rezervována pro pokračování republikových soutěží družstev mládeže. 

Naše A družstvo v Extralize jede do Prahy na zápas s TJ Kobylisy, proti silnějšímu soupeři nemáme co ztratit a můžeme se pokusit překvapit. Kobylisy jsou po 4 kolech na 3. místě, nám patří 7. místo.

1. liga mládeže má na programu 5. a 6. kolo a naše B družstvo se v domácí prostředí utká se Sokolem Buštěhrad A a B. Cílem je porazit B družstvo Buštěhradu, čímž bychom se značně přiblížili k záchraně v 1. lize. V průběžném pořadí je naše družstvo na 8. místě, Sokol Buštěhrad A je 6. (ale má za sebou dvě nejsilnější družstva soutěže), Sokol Buštěhrad B je zatím 10.

 

Extraliga

5. kolo 10:00

 

TJ Kobylisy ŠK Karlovy Vary
Slovák Kilián (Z) 2253F 1/2 - 1/2 2062F Špreňar Petr (Z ml)
Pařízek Vojtěch (Z) 2138F 1 - 0 1877F Špička Jan (Z)
Brejník Gustav (Z,H) 1909F 1 - 0 1915F Brunová Blanka (Z D)
Kubát Martin 1898F 1 - 0 1731F Srba Stanislav (Z)
Skýpala Ondřej (Z sm) 1855F 1/2 - ½ 1799F Hlavina Matouš (Z H s)
Dolejš Jakub (Z ml) 1376F 1 - 0 1510F Beer Jiří (Z ml)
5 : 1

 

1. liga

5. kolo: 10:00 ŠK Karlovy Vary B – Sokol Buštěhrad A  2:4

 Spartak Chodov - Sokol Buštěhrad B 3,5:2,5

ŠK Karlovy Vary B Sokol Buštěhrad A
Růžička Filip (Z,H,m) 1605F 0 - 1 Soukup Jiří (Z) 1671F
Beranová Karin (Z,d) 1476F 0 - 1 Popovský Ondřej (Z,m) 1584F
Kodet Jaromír (Z,sm) 1341F 0 - 1 Lhotský František (Z) 1525F
Moura De Andrade Daniel (Z,m) 1438F 1 - 0 Švarc Kryštof (Z,sm) 1321N
Špička Petr (Z,sm) 1207N 1 - 0 Belčenko Alexandr (Z) 1109N
Pastierik Šimon (Z,m) 1152N 0 - 1 Mezera Matěj 1607F
2 : 4

 

 

6. kolo: 15:45 Sokol Buštěhrad B – ŠK Karlovy Vary B 3:3

 Sokol Buštěhrad A - ŠK Spartak Chodov 3,5:2,5

Sokol Buštěhrad B ŠK Karlovy Vary B
Beneš Matěj (Z,H) 1387F 1 - 0 1605F Růžička Filip (Z,H,m)
Mošovský Jakub (Z,m) 1350N 0 - 1 1476F Beranová Karin (Z,d)
Kubín Lukáš (Z,m) 1264N 1 - 0 1341F Kodet Jaromír (Z,sm)
Hadrava Lukáš (Z,m) 1248N 0 - 1 1438F Moura De Andrade Daniel (Z,m)
Tvaroh Vítězslav (Z,m) 1203N 1 - 0 1207N Špička Petr (Z,sm)
Cába Adam (Z,sm) 1096N 0 - 1 1152N Pastierik Šimon (Z,m)
3 : 3

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.