Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

16 pro 2017
Vánoční turnaj mládeže Cheb
17 pro 2017
2. liga a KP2
21 pro 2017
Vánoční turnaj rodinných dvojic
30 pro 2017
MČR v bleskovém šachu

Přejeme k narozeninám

11 pro 2017
Arťom Ňorba
20 pro 2017
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Medailová smršť v Chodově

IMG 20170408 134048 1CS

 

Poslední ze série krajských přeborů mládeže této sezóny, a to krajský přebor mládeže v rapid šachu, se odehrál 8.4. pod názvem Velta Tea Cup v Chodově.

Hráčům našeho klubu se opravdu dařilo a ve třech mistrovských turnajích jsme získali nadpoloviční počet udělovaných medailí - celkem 2 zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové. 

 

 Kompletní výsledky

V kategorii do 10 let suverénně s plným počtem bodů zvítězil Jára Kodet a cennou bronzovou medaili vybojovala jeho mladší sestra Adrianka se ziskem 4,5 bodu.

Martin Matějka se na svém 1. turnaji rozhodně neztratil a získal 3 body.

IMG 20170408 112412 1CS  IMG 20170408 113311 1CS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 IMG 20170408 115744 2CS 

V kategorii do 12 let přišel prohrou v posledním kole o medaili Šimon Pastierik, se ziskem 4 bodů skončil nakonec na 6. místě.

Stejný počet bodů získal a 9. místo obsadil Filip Meduna.

Kategorii ovládl bez ztráty bodu Kuba Kůsa z KŠ Tietz.

 

 

 

 

 

 IMG 20170408 120918 2CS

V kategorii do 14 let jsme získali hned celou kolekci medailí – bez ztráty bodu vyhrál favorit turnaje Péťa Špreňar, stříbro získal Dan Moura de Andrade (4,5 bodu ze 6) a bronz Jirka Beer (3,5 bodu).

Úspěšný trojlístek ještě doplnil 6. místem Matyáš Matějka (1 bod).

 

Celkem v těchto třech turnajích startovalo 43 dětí.

 

 

 

  IMG 20170408 134032

Doprovodné turnaje dospělých a dorostenců byly pro malý počet účastníků sloučeny do jednoho desetičlenného turnaje a i tady jsme se mohli radovat z vítězství – vyhrál s jednobodovým náskokem Tomáš Lorenc.

Nejlepším dorostencem byl Standa Srba z Chodova.

 

 

 

      

 

  IMG 20170408 164733 4CS

IMG 20170408 165150 1CSIMG 20170408 165231 1CS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoře první tři v H10 a první tři v H14, vlevo vítězové jednotlivých kategorií.

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.