Company Logo

Kalendář akcí

únor 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Nejbližší události

26 úno 2017
KP2
01 bře 2017
Krajské kolo přeboru škol
04 bře 2017
Cheb - 3. část KP mládeže
05 bře 2017
KP1 a KS2

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Teplá - 1. část KP mládeže

Kompletní výsledky

Výsledky našich hráčů

H16 (6 účastníků)

Beer Jiří. 0 0 1 1 0, celkem 2 body z 5, 4. místo

Matějka Matyáš 0 0 0 0 0, celkem 0 bodů z 5, 6. místo

H14 ((19 účastníků)

Moura de Andrade Daniel. 1 1 1 1 1 R 1, celkem 6,5 bodu ze 7, 1. místo

Pastierik Šimon 1 1 0 R 0 1 R, celkem 4 body ze 7, 7. místo

H12 (21 účastníků)

Špička Petr 1 1 1 1 0 1 1, celkem 6 bodů ze 7, 2. místo

Kodet Jaromír 0 1 1 0 1 1 0, celkem 4  body ze 7, 6. místo

Moura de Andrade Ian 1 1 0 R R 0 1, celkem 4 body ze 7, 7. místo

Šebo Sebastian 1 1 0 0 0 1 0, celkem 3 body ze 7, 12. místo

Meduna Filip 1 0 0 1 1 0 0, celkem 3 body ze 7, 13. místo

H10 (9 účastníků)

Kodetová Adriana 1 1 1 1 1 1 1 1, celkem 8 bodů z 8, 1. místo

 

Konečné pořadí

H10

  1. Kodetová Adriana          8 bodů

  2. Tegda Vojtěch                  6 bodů

  3. Horváth František           6 bodů

  4. Očenášek Jakub              5 bodů

  5. Pech Michal                       4,5 bodu

  6. Bojtár Martin                    3 body

  7. Kerulová Šárka                 2,5 bodu

  8. Dudl Václav                        1 bod

  9. Siegel Robin                      0 bodů                                                                         

H12

  1. Očenášek Jan                   7 bodů

  2. Špička Petr                        6 bodů

  3. Šedá Michaela                  5 bodů

  4. Červenka Jakub               5 bodů

  5. Wildhaber Tomáš            4,5 bodu

  6. Kodet Jaromír                  4 body

  7. Moura de Andrade Ian4 body

  8. Mikát František                4 body

  9. Ktatochvíl Tomáš             4 body

  10. Vojtěch Jonáš                   4 body

  11. Baroš Zdeněk                   3,5 bodu

  12. Šebo Sebastian                3 body

  13. Meduna Filip                    3 body

  14. Soukup Martin                 3 body

  15. Unger Kurt                         3 body

  16. Beňa David                        3 body

  17. Vošmik Ondřej                 3 body

  18. Košinár Jiří                          2,5 bodu

  19. Tvrdík Tomáš                    2,5 bodu

  20. Baláž Tomáš                      2 body

  21. Verner Matěj                   1 bod

H14

  1. Moura de Adrade Daniel 6,5 bodu

  2. Ulč Jiří                                  5,5 bodu

  3. Kačírek Jakub                    5 bodů

  4. Kurčík Jan                           4,5 bodu

  5. Tegda Jindřich                  4,5 bodu

  6. Štefka Matěj                     4 body

  7. Pastierik Šimon               4 body

  8. Tran Viet Anh                   4 body

  9. Machulka Josef                4 body

  10. Vojíř Václav                       3,5 bodu

  11. Lukeš Martin                     3,5 bodu

  12. Orava Tomáš                     3,5 bodu

  13. Dvořáček Daniel              3 body

  14. Pavlovič Tomáš                3 body

  15. Pavlovič Vojtěch              3 body

  16. Fiala Petr                            2,5 bodu

  17. Bokr Matyáš                      2,5 bodu

  18. Miller Pavel                       2 body

  19. Verner Jakub                    1,5 bodu

H16

  1. Kůsa Jakub                         4,5 bodu

  2. Srba Stanislav                   4,5 bodu

  3. Randák Richard                3 body

  4. Beer Jiří                              2 body

  5. Šulc František                   1 bod

  6. Matějka Matyáš              0 bodů

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.