Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Nejbližší události

05 pro 2020
6.podzimní online turnaj mládeže

Přejeme k narozeninám

06 pro 2020
Václav Klíma
07 pro 2020
Jiří Lusk

Partneři klubu

Untitled Document

Z fotogalerie

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

5. online turnaj vyhrála Míša Šedá

Pátého online turnaje se zúčastnilo 25 hráčů. Počet by byl vyšší, ale technické problémy na začátku turnaje bohužel vedly k tomu, že několik hráčů se nestihlo do obnoveného turnaje přihlásit. Z vítězství se radovala Míša Šedá, která získala 4 body stejně jako 2. Jára Kodet a 3. Vojta Tegda.

Číst dál...

4. online turnaj vyhrál Honza Očenášek (doplněno pořadí v seriálu)

Čtvrtého online turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a s plným počtem bodů zvítězil Honza Očenášek. Na 2. místě se ziskem 4,5 bodu skončil Jára Kodet a o půl bodu méně získal 3. v pořadí Jakub Červenka.

Číst dál...

3. online turnaj vyhrál Šimon Pastierik

Ve třetím online turnaji mládeže zvítězil Šimon Pastierik, když se v posledním kole remizoval s Jindrou Tegdou. Oba do té doby měli plný počet bodů a o vítězi tak rozhodovalo pomocné hodnocení. 3. místo obsadil nejlepší ze 4 bodových hráčů Jeremy Chon (Bohemians Praha), 4 body získali i 4. Linda Slívová (Teplice) a 5. Adam Boček.

Číst dál...

2. online turnaj vyhrál Vojta Tegda

Druhého online turnaje mládeže se zúčastnilo rekordních 38 dětí, z toho 32 z Karlovarského kraje. Se ziskem plného počtu 5 bodů zvítězil Vojta Tegda, který v posledním kole porazil Honzu Očenáška, který tak obsadil 2. místo. 4 body získali ještě 3. Jindra Tegda, 4. Jára Kodet a 5. Jirka Hroch.

Číst dál...

Výsledky 1. podzimního online turnaje

Turnaje se zúčastnilo 32 dětí a z vítězství se může radovat Honza Očenášek, který získal plný počet 5 bodů. Na druhém místě skončil Lukáš Zelba (mimo Karlovarský kraj, ŠK Lípa) a 3. Míša Šedá (1. v H14). Nejlepší v kategorii H12 v rámci našeho kraje byla Anička Koval a v kategorii H10 Lukáš Zrůst.

2. turnaj se bude hrát v sobotu 7.11.

Výsledky

Podzimní seriál online turnajů mládeže

Doba není příznivá pro osobní setkávání za šachovnicí, a tak bude poslední říjnovou sobotu zahájen podzimní seriál online turnajů pro mládež. Zatím je naplánováno 6 turnajů, každou sobotu od 10 hodin. Do celkového vyhodnocení seriálu se budou započítávat čtyři nejlepší výsledky.

Propozice

Karlovarský čtyřlístek online

Konečné pořadí

Letošní 26. ročník Karlovarského čtyřlístku se hrál 17. října online na www.chess.com.

Číst dál...

Liga mládeže začíná

Veškeré sportovní akce se sice zastavují, ale až od pondělí, a tak o víkendu proběhne 1. liga mládeže ještě podle původně plánovaného programu.

Náš tým čekají v sobotu v Chodově zápasy se silnými pražskými celky Bohemians Praha a Unichess B.

V neděli pak v Teplicích domácí družstvo a Spartak Ústí nad Labem B.

Číst dál...

Karlovarský čtyřlístek 2020

Aktualizace 9.10.

Vzhledem k současným krizovým opatřením a zákazu sportovních a volnočasových akcí se turnaj dne 17. října pochopitelně ve standardní podobě neuskuteční. Hrát se bude online, propozice budou vydány nejpozději v pondělí 12. října. O tom, zda turnaj proběhne v náhradním termínu i naživo, se rozhodneme podle budoucího vývoje a doby trvání krizových opatření.

Číst dál...

Dohrávka KP H10

Odložený 3. turnaj krajského přeboru mládeže 2019/2020 v kategorii H10 se hrál v sobotu 12. září v Chodově. 

Číst dál...

Péťa krajským přeborníkem juniorů a dorostenců!

Přebor se hrál od 28. do 30. srpna v Chodově  a jeho zvláštností  bylo, že se ho nezúčastnil žádný junior ani dorostenec z kraje... Nepřítomnosti starších a zkušenějších hráčů plně využil náš Péťa Špička, který se ziskem 5 bodů v 7 kolovém turnaji obsadil 2. místo za Kubou Šťastným (jediný dorostenec turnaje, Ústecký kraj) a předčil všechny zbylé hráče  - věkem žáky - z Karlovarského kraje.

Číst dál...
Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.